JetteS

Jäsenyyspäiviä : 991 päivää
Yleistulos : 1524.
Vararahasto : 5 201 116 equusta
Edelliset omistajat
Varsa Akhaltekinhevonen Palomino
09:45
Energia
100%
Terveys
100%
Moraali
100%

Taidot

Yhteensä: 4268.76

Kestävyys
564.0475
1128.10
Nopeus
360.6455
721.29
Kouluratsastus
445.4865
890.97
Laukka
244.338
488.68
Ravi
116.5235
233.05
Esteratsastus
403.3375
806.67
Rotu: AkhaltekinhevonenIkä: 6 kuukautta
Laji: RatsuhevonenSäkäkorkeus: 130 cm
Sukupuoli: tammaPaino: 169 kg
Väri: Palomino Syntymäaika: 28.11.2025
Kasvattaja: JetteS

Varusteet

ei yhtään tällä hetkellä

Esineet

ei yhtään tällä hetkellä
Geneettinen potentiaali Yhteensä: 20843.53
Kestävyys5508.28  Laukka2386.11
Nopeus3521.93  Ravi1137.92
Kouluratsastus4350.45  Esteratsastus3938.84
BLUP:
-99.11
-100 0+100

Erinomaisuus

Kestävyys
5508.28
5508.28
5508.28
5508.28
5508.28
Nopeus
3521.93
3521.93
3521.93
3521.93
Kouluratsastus
4350.45
4350.45
4350.45
4350.45
Laukka
2386.11
2386.11
2386.11
Ravi
1137.92
1137.92
Esteratsastus
3938.84
3938.84
3938.84
3938.84
Tällä tammalla on 2027 erinomaisuutta ilmaisevaa tähteä.

Tällä tammalla ei ole yhtään bonuksia


Hevoskeskus

Tammaa Marek ei ole vielä rekisteröity hevoskeskukseen.

Koulutus

pictoalertHevosta Marek voidaan alkaa kouluttaa, kun se on 2 vuotta.
Se on vasta 6 kuukautta vanha!

Astutus

pictoalertHevonen Marek on sukukypsä, kun se on 2 vuotta 6 kuukautta.
Se on vasta 6 kuukautta vanha!

Tiedot