ElliKaramelli

Jäsenyyspäiviä : 587 päivää
Yleistulos : 806.
Vararahasto : 11 098 671 equusta
Edelliset omistajat
Ratsuyksisarvinen Akhaltekinhevonen Papurikkotäpläinen kimo
18:30
Energia
24%
Terveys
100%
Moraali
100%

Taidot

Yhteensä: 2069.83

Kestävyys
272.3845
544.77
Nopeus
175.127
350.25
Kouluratsastus
215.701
431.40
Laukka
119.1015
238.20
Ravi
57.076
114.15
Esteratsastus
195.5265
391.05
Rotu: AkhaltekinhevonenIkä: 8 kuukautta
Laji: RatsuyksisarvinenSäkäkorkeus: 133 cm
Sukupuoli: tammaPaino: 188 kg
Väri: Papurikkotäpläinen kimo Syntymäaika: 04.11.2025
Kasvattaja: ElliKaramelli

Varusteet

ei yhtään tällä hetkellä

Esineet

ei yhtään tällä hetkellä
Geneettinen potentiaali Yhteensä: 14154.61
Kestävyys3732.19  Laukka1625.34
Nopeus2395.40  Ravi772.81
Kouluratsastus2953.08  Esteratsastus2675.79
BLUP:
-98.62
-100 0+100

Erinomaisuus

Kestävyys
3732.19
3732.19
3732.19
3732.19
Nopeus
2395.4
2395.4
2395.4
Kouluratsastus
2953.08
2953.08
2953.08
Laukka
1625.34
1625.34
1625.34
Ravi
772.813
772.813
Esteratsastus
2675.79
2675.79
2675.79
Tällä tammalla on 1359 erinomaisuutta ilmaisevaa tähteä.

corneYksisarvinen

kouluratsastus: +15


Yksisarviset ovat hevoseläimiä, joiden otsassa kasvava sarvi antaa + 15 bonuksen kouluratsastukseen.

Niitä kasvatetaan erityisellä tavalla:

  • emän ja isän tulee olla saman rotuisia yksisarvisia
  • saatavilla täytyy olla 1 astutussessio
sitten sinulla on 1/5 mahdollisuus saada yksisarvisen varsa.

Jos yksisarvistamma on saanut 5 varsaa, eikä yksikään ole ollut yksisarvisen varsa, 6. on takuuvarmasti yksisarvisen varsa.

Kun olet astuttanut yksisarvistamman, sinun on odotettava 10 tuntia reaaliajassa ennen kuin voit astuttaa sen uudelleen, tai ennen kuin voit astuttaa potentiaalisen yksisarvistammavarsan.

Hevoskeskus

Tammaa Sanisia ei ole vielä rekisteröity hevoskeskukseen.

Koulutus

pictoalertHevosta Sanisia voidaan alkaa kouluttaa, kun se on 2 vuotta.
Se on vasta 8 kuukautta vanha!

Astutus

pictoalertHevonen Sanisia on sukukypsä, kun se on 2 vuotta 6 kuukautta.
Se on vasta 8 kuukautta vanha!

Tiedot