K1r51

Jäsenyyspäiviä : 3088 päivää
Yleistulos : 154.
Vararahasto : 16 182 477 equusta
Edelliset omistajat
Ratsuhevonen Criollo Harmaa
08:00
Energia
94%
Terveys
100%
Moraali
94%

Taidot

Yhteensä: 7064.57

Kestävyys
1414.901
2829.80
Nopeus
422.1785
844.36
Kouluratsastus
983.7865
1967.57
Laukka
238.0205
476.04
Ravi
280.0275
560.05
Esteratsastus
193.371
386.74
Rotu: CriolloIkä: 6 vuotta 10 kuukautta
Laji: RatsuhevonenSäkäkorkeus: 149 cm
Sukupuoli: tammaPaino: 441 kg
Väri: Harmaa Syntymäaika: 30.10.2025
Kasvattaja: K1r51 Ansiot: 688 equusta

Voitot

trophee trophee2 trophee3
Tynnyrinkierto 0000
Cutting 0000
Trail 0000
Reining 0048
Western pleasure 0000
Geneettinen potentiaali Yhteensä: 22253.66
Kestävyys5872.44  Laukka2439.83
Nopeus4159.39  Ravi2758.89
Kouluratsastus4986.45  Esteratsastus2036.66
BLUP:
-45.00
-100 0+100

Erinomaisuus

Kestävyys
5872.44
5872.44
5872.44
5872.44
5872.44
Nopeus
4159.39
4159.39
4159.39
4159.39
Kouluratsastus
4986.45
4986.45
4986.45
4986.45
4986.45
Laukka
2439.83
2439.83
2439.83
Ravi
2758.89
2758.89
2758.89
Esteratsastus
2036.66
2036.66
2036.66
Tällä tammalla on 2167 erinomaisuutta ilmaisevaa tähteä.

sellewestern1x1* lännensatula

kestävyys: +1, nopeus: +1, kouluratsastus: +1, laukka: +1, ravi: +1, esteratsastus: +1

bridewestern1x1* lännensuitset

kestävyys: +1, nopeus: +1, kouluratsastus: +1, laukka: +1, ravi: +1, esteratsastus: +1

tapiswestern1x1* lännensatulahuopa

kestävyys: +1, nopeus: +1, kouluratsastus: +1, laukka: +1, ravi: +1, esteratsastus: +1


Hevoskeskus

Tammaa Kajaani ei ole vielä rekisteröity hevoskeskukseen.

Koulutus

Kestävyys
Nopeus
Kouluratsastus
Laukka
Ravi
Esteratsastus

Kilpailut

specialisationwesternTämä tamma on erikoistunut lännenratsastukseen

Astutus

Tiedot

Kajaani on tiimihevonen eikä sillä voi tehdä astutuksia.
reproductionAstutukset: 1
arbreSukupuu
chevalJälkeläiset