ryhti

Jäsenyyspäiviä : 4239 päivää
Yleistulos : 636.
Vararahasto : 6 873 084 equusta
Edelliset omistajat

Pudding

compagnonhalloween1
12:00
Energia
56%
Terveys
100%
Moraali
100%

Taidot

Yhteensä: 16586.79

Kestävyys
1298.5025
2597.01
Nopeus
1911.225
3822.45
Kouluratsastus
2193.0775
4386.15
Laukka
1488.7285
2977.46
Ravi
946.3265
1892.65
Esteratsastus
455.537
911.07
Rotu: LipizzanhevonenIkä: 21 vuotta 2 kuukautta
Laji: RatsupegasosSäkäkorkeus: 164 cm
Sukupuoli: tammaPaino: 467 kg
Väri: Vaaleankimo Syntymäaika: 30.10.2025
Kasvattaja: ryhti Ansiot: 17 763 equusta

Voitot

trophee trophee2 trophee3
Laukkakilpailu 0342512
Ravikilpailu 0126
Maastoratsastus 0222317
Esteratsastus 034812135
Kouluratsastus 07149
Geneettinen potentiaali Yhteensä: 12646.42
Kestävyys1979.95  Laukka2271.13
Nopeus2916.70  Ravi1440.88
Kouluratsastus3348.13  Esteratsastus689.63
BLUP:
100.00
-100 0+100

Erinomaisuus

Kestävyys
1979.95
1979.95
1979.95
Nopeus
2916.7
2916.7
2916.7
Kouluratsastus
3348.13
3348.13
3348.13
3348.13
Laukka
2271.13
2271.13
2271.13
Ravi
1440.88
1440.88
Esteratsastus
689.633
689.633
Tällä tammalla on 1207 erinomaisuutta ilmaisevaa tähteä.

centre Hevoskeskusbonukset

kestävyys: +17, nopeus: +17, kouluratsastus: +17, laukka: +17, ravi: +17, esteratsastus: +17

cravacheRaippa

kouluratsastus: +4, laukka: +9, ravi: +9, esteratsastus: +9

sangmedusePegasos

kestävyys: +3, nopeus: +4, kouluratsastus: +4

pommeorKultainen omena

kestävyys: +11, nopeus: +11, kouluratsastus: +11, laukka: +11, ravi: +11, esteratsastus: +11

peigneKampa

kestävyys: +4, nopeus: +4

curepiedKaviokoukku

kouluratsastus: +8

potgraisseRasvapurkki

kestävyys: +8, nopeus: +8

clochesPutsit

nopeus: +6, kouluratsastus: +6, esteratsastus: +6

eperonsKannukset

kestävyys: +9, nopeus: +9, kouluratsastus: +9, laukka: +9, ravi: +9, esteratsastus: +9

longeJuoksutusliina

kouluratsastus: +12, laukka: +10, ravi: +10

cramponsHokit

kouluratsastus: +12

tapisknightRitarin satulahuopa

kestävyys: +10, nopeus: +10, kouluratsastus: +10, laukka: +10, ravi: +10, esteratsastus: +10

bonnetknightRitarin korvahuppu

kestävyys: +10, nopeus: +10, kouluratsastus: +10, laukka: +10, ravi: +10, esteratsastus: +10

bandeknightRitarin fleecepintelit

kestävyys: +10, nopeus: +10, kouluratsastus: +10, laukka: +10, ravi: +10, esteratsastus: +10

brideknightRitarin suitset

kestävyys: +10, nopeus: +10, kouluratsastus: +10, laukka: +10, ravi: +10, esteratsastus: +10

sellesamuraidragonLohikäärmesamurain satula

kestävyys: +10, nopeus: +10, kouluratsastus: +10, laukka: +10, ravi: +10, esteratsastus: +10

heracleshorseshoesgalopHerakleen hevosenkenkä Laukkakilpailut

nopeus: +10, kouluratsastus: +6, laukka: +14

compagnonhalloween1Pudding

esteratsastus: +14


Hevoskeskus

Nimi:
Tähän ajankohtaan saakka:
17. marraskuu 2026
Karsina:
3*** karsina vesikaukalo suihku pellava
Edut:
heinärehu kaura porkkana ape 3*** klassinen satula 3*** klassiset suitset 1* klassinen satulahuopa 1* korvahuppu 1* fleecepintelit

Koulutus

Kestävyys
Nopeus
Kouluratsastus
Laukka
Ravi
Esteratsastus

Kilpailut

specialisationclassiqueTämä tamma on erikoistunut klassiseen ratsastukseen

Astutus

Tiedot

reproductionAstutukset: 2
arbreSukupuu
chevalJälkeläiset