dialain

Jäsenyyspäiviä : 1196 päivää
Yleistulos : 109.
Vararahasto : 1 339 084 equusta
Edelliset omistajat
Ratsuhevonen Ranskanravuri Rautias
24:00
Energia
46%
Terveys
100%
Moraali
87%

Taidot

Yhteensä: 25158.49

Kestävyys
2132.0625
4264.12
Nopeus
2625.5885
5251.18
Kouluratsastus
2366.607
4733.21
Laukka
428.2055
856.41
Ravi
3588.6445
7177.29
Esteratsastus
1438.139
2876.28
Rotu: RanskanravuriIkä: 21 vuotta 6 kuukautta
Laji: RatsuhevonenSäkäkorkeus: 170 cm
Sukupuoli: tammaPaino: 481 kg
Väri: Rautias Syntymäaika: 03.12.2025
Kasvattaja: dialain Ansiot: 10 105 equusta

Voitot

trophee trophee2 trophee3
Laukkakilpailu 0100
Ravikilpailu 02412
Maastoratsastus 0000
Esteratsastus 0000
Kouluratsastus 0000
droite
Geneettinen potentiaali Yhteensä: 20821.20
Kestävyys3534.50  Laukka1135.71
Nopeus4338.76  Ravi5506.57
Kouluratsastus3924.24  Esteratsastus2381.42
BLUP:
100.00
-100 0+100

Erinomaisuus

Kestävyys
3534.5
3534.5
3534.5
3534.5
Nopeus
4338.76
4338.76
4338.76
4338.76
Kouluratsastus
3924.24
3924.24
3924.24
3924.24
Laukka
1135.71
1135.71
Ravi
5506.57
5506.57
5506.57
5506.57
5506.57
Esteratsastus
2381.42
2381.42
2381.42
Tällä tammalla on 2025 erinomaisuutta ilmaisevaa tähteä.

selleclassique1x1* klassinen satula

kestävyys: +1, nopeus: +1, kouluratsastus: +1, laukka: +1, ravi: +1, esteratsastus: +1

brideclassique1x1* klassiset suitset

kestävyys: +1, nopeus: +1, kouluratsastus: +1, laukka: +1, ravi: +1, esteratsastus: +1

peigneKampa

kestävyys: +4, nopeus: +4

curepiedKaviokoukku

kouluratsastus: +8

potgraisseRasvapurkki

kestävyys: +8, nopeus: +8

falabellaFalabella

nopeus: +8, kouluratsastus: +7, ravi: +9

tapisclassique1x1* klassinen satulahuopa

kestävyys: +1, nopeus: +1, kouluratsastus: +1, laukka: +1, ravi: +1, esteratsastus: +1


Hevoskeskus

Tammaa dia joulu3 ei ole vielä rekisteröity hevoskeskukseen.

Koulutus

Kestävyys
Nopeus
Kouluratsastus
Laukka
Ravi
Esteratsastus

Kilpailut

specialisationclassiqueTämä tamma on erikoistunut klassiseen ratsastukseen

Astutus

Tiineys

dia joulu3 on tiimihevonen eikä sillä voi tehdä astutuksia.
chevalAlkaen: 6 kuukautta
maleIsä: Syyskuu 4 Valet Insidias

Informaatio

reproductionAstutukset: 7
arbreSukupuu
chevalJälkeläiset