LiinuStar

Jäsenyyspäiviä : 3406 päivää
Yleistulos : 102.
Vararahasto : 37 219 440 equusta
Edelliset omistajat
Ratsuhevonen Arabianhevonen Ruunikko
22:00
Energia
64%
Terveys
100%
Moraali
97%

Taidot

Yhteensä: 9447.84

Kestävyys
466.6445
933.29
Nopeus
1522.5875
3045.18
Kouluratsastus
1304.1265
2608.25
Laukka
743.685
1487.37
Ravi
195.181
390.36
Esteratsastus
491.6935
983.39
Rotu: ArabianhevonenIkä: 3 vuotta 4 kuukautta
Laji: RatsuhevonenSäkäkorkeus: 156 cm
Sukupuoli: oriPaino: 490 kg
Väri: Ruunikko Syntymäaika: 02.01.2026
Kasvattaja: LiinuStar Ansiot: 461 equusta

Voitot

trophee trophee2 trophee3
Laukkakilpailu 0010
Ravikilpailu 0076
Maastoratsastus 0001
Esteratsastus 0000
Kouluratsastus 0000
Geneettinen potentiaali Yhteensä: 20393.88
Kestävyys4254.01  Laukka3447.29
Nopeus5395.96  Ravi1112.69
Kouluratsastus3849.89  Esteratsastus2334.04
BLUP:
-68.50
-100 0+100

Erinomaisuus

Kestävyys
4254.01
4254.01
4254.01
4254.01
Nopeus
5395.96
5395.96
5395.96
5395.96
5395.96
Kouluratsastus
3849.89
3849.89
3849.89
3849.89
Laukka
3447.29
3447.29
3447.29
3447.29
Ravi
1112.69
1112.69
Esteratsastus
2334.04
2334.04
2334.04
Tällä hevosella on 1982 erinomaisuutta ilmaisevaa tähteä.

cravacheRaippa

kouluratsastus: +4, laukka: +9, ravi: +9, esteratsastus: +9

selleclassique3x3*** klassinen satula

kestävyys: +3, nopeus: +3, kouluratsastus: +3, laukka: +3, ravi: +3, esteratsastus: +3

brideclassique3x3*** klassiset suitset

kestävyys: +3, nopeus: +3, kouluratsastus: +3, laukka: +3, ravi: +3, esteratsastus: +3

falabellaFalabella

nopeus: +8, kouluratsastus: +7, ravi: +9

tapisclassique1x1* klassinen satulahuopa

kestävyys: +1, nopeus: +1, kouluratsastus: +1, laukka: +1, ravi: +1, esteratsastus: +1

bonnet1x1* korvahuppu

kestävyys: +1, nopeus: +1, kouluratsastus: +1, laukka: +1, ravi: +1, esteratsastus: +1

bande1x1* fleecepintelit

kestävyys: +1, nopeus: +1, kouluratsastus: +1, laukka: +1, ravi: +1, esteratsastus: +1


Hevoskeskus

Hevosta Uηιqυє's Aragorn ei ole vielä rekisteröity hevoskeskukseen.

Koulutus

Kestävyys
Nopeus
Kouluratsastus
Laukka
Ravi
Esteratsastus

Kilpailut

specialisationclassiqueTämä hevonen on erikoistunut klassiseen ratsastukseen

Astutus

Tiedot

Uηιqυє's Aragorn on tiimihevonen eikä sillä voi tehdä astutuksia.
reproductionAstutukset: 0
arbreSukupuu
chevalJälkeläiset