suklaa patukka13

Jäsenyyspäiviä : 2955 päivää
Yleistulos : 418.
Vararahasto : 12 262 equusta
Edelliset omistajat

Orava

compagnonecureuil
merrychristmas
10:00
Energia
100%
Terveys
14%
Moraali
100%

Taidot

Yhteensä: 9760.00

Kestävyys
835
1670.00
Nopeus
795
1590.00
Kouluratsastus
815
1630.00
Laukka
815
1630.00
Ravi
800
1600.00
Esteratsastus
820
1640.00
Rotu: YlimaallinenIkä: 1689 vuotta 2 kuukautta
Laji: RatsuhevonenSäkäkorkeus: 162 cm
Sukupuoli: oriPaino: 369 kg
Väri: Ylimaallinen Syntymäaika: 07.12.2025
Kasvattaja: suklaa patukka13

Varusteet

ei yhtään tällä hetkellä

Esineet

viisasten kivi

Voitot

trophee trophee2 trophee3
Laukkakilpailu 0000
Ravikilpailu 0000
Maastoratsastus 0000
Esteratsastus 0000
Kouluratsastus 0000
Geneettinen potentiaali Yhteensä: 9760.00
Kestävyys1670.00  Laukka1630.00
Nopeus1590.00  Ravi1600.00
Kouluratsastus1630.00  Esteratsastus1640.00
BLUP:
60.00
-100 0+100

Alkuperä

Isä: Uranos
Emä: Gaia

Erinomaisuus

Kestävyys
1670
1670
1670
Nopeus
1590
1590
1590
Kouluratsastus
1630
1630
1630
Laukka
1630
1630
1630
Ravi
1600
1600
1600
Esteratsastus
1640
1640
1640
Tällä hevosella on 922 erinomaisuutta ilmaisevaa tähteä.

centre Hevoskeskusbonukset

kestävyys: +18, nopeus: +18, kouluratsastus: +18, laukka: +18, ravi: +18, esteratsastus: +18

compagnonecureuilOrava

kouluratsastus: +2


Merry Christmas on yksi jouluhevosista.

Jokaisen kuun 25. päivänä saat lahjan, kun silität hevostasi.

Klikkaa sitä, niin saat:

Merry Christmas ei ole myytävissä.

Voit nostaa sen taitoja passeja käyttämällä.

Avaa luettelo kaikista, joilla on Merry Christmas

Hevoskeskus

Nimi:
Tähän ajankohtaan saakka:
30. lokakuu 2026
Karsina:
3*** karsina vesikaukalo suihku pellava
Edut:
heinärehu kaura porkkana ape 3*** lännensatula 3*** lännensuitset 1* lännensatulahuopa 1* korvahuppu 1* fleecepintelit

Koulutus

Kestävyys
Nopeus
Kouluratsastus
Laukka
Ravi
Esteratsastus

Astutus

Tiedot

Hevosta Merry Christmas ei voi käyttää siitokseen.
arbreSukupuu