Suokkilover

Jäsenyyspäiviä : 100 päivää
Yleistulos : 3846.
Vararahasto : 151 087 equusta
Edelliset omistajat
Ratsuhevonen Suomenhevonen Rautias
15:45
Energia
27%
Terveys
100%
Moraali
100%

Taidot

Yhteensä: 8606.02

Kestävyys
687.0385
1374.08
Nopeus
739.7185
1479.44
Kouluratsastus
766.629
1533.26
Laukka
658.9695
1317.94
Ravi
795.74
1591.48
Esteratsastus
654.9135
1309.83
Rotu: SuomenhevonenIkä: 11 vuotta 2 kuukautta
Laji: RatsuhevonenSäkäkorkeus: 158 cm
Sukupuoli: tammaPaino: 461 kg
Väri: Rautias Syntymäaika: 30.12.2025
Kasvattaja: Suokkilover Ansiot: 42 equusta

Voitot

trophee trophee2 trophee3
Laukkakilpailu 0000
Ravikilpailu 0000
Maastoratsastus 0000
Esteratsastus 0000
Kouluratsastus 0000
Geneettinen potentiaali Yhteensä: 11447.16
Kestävyys1834.91  Laukka1772.97
Nopeus1944.20  Ravi2067.29
Kouluratsastus2000.74  Esteratsastus1827.05
BLUP:
29.07
-100 0+100

Erinomaisuus

Kestävyys
1834.91
1834.91
1834.91
Nopeus
1944.2
1944.2
1944.2
Kouluratsastus
2000.74
2000.74
2000.74
Laukka
1772.97
1772.97
1772.97
Ravi
2067.29
2067.29
2067.29
Esteratsastus
1827.05
1827.05
1827.05
Tällä tammalla on 1088 erinomaisuutta ilmaisevaa tähteä.

selleclassique3x3*** klassinen satula

kestävyys: +3, nopeus: +3, kouluratsastus: +3, laukka: +3, ravi: +3, esteratsastus: +3

brideclassique3x3*** klassiset suitset

kestävyys: +3, nopeus: +3, kouluratsastus: +3, laukka: +3, ravi: +3, esteratsastus: +3

peigneKampa

kestävyys: +4, nopeus: +4

curepiedKaviokoukku

kouluratsastus: +8

tapisclassique1x1* klassinen satulahuopa

kestävyys: +1, nopeus: +1, kouluratsastus: +1, laukka: +1, ravi: +1, esteratsastus: +1

bande1x1* fleecepintelit

kestävyys: +1, nopeus: +1, kouluratsastus: +1, laukka: +1, ravi: +1, esteratsastus: +1


Hevoskeskus

Tammaa Mariliina ei ole vielä rekisteröity hevoskeskukseen.

Koulutus

Kestävyys
Nopeus
Kouluratsastus
Laukka
Ravi
Esteratsastus

Kilpailut

specialisationclassiqueTämä tamma on erikoistunut klassiseen ratsastukseen

Astutus

Tiedot

Seuraava astutus: 11 vuotta 10 kuukautta
reproductionAstutukset: 2
arbreSukupuu
chevalJälkeläiset