omena123

Jäsenyyspäiviä : 4776 päivää
Yleistulos : 23.
Vararahasto : 200 575 equusta
Edelliset omistajat
Ratsuhevonen Islanninhevonen Sysirautias
18:00
Energia
25%
Terveys
100%
Moraali
98%

Taidot

Yhteensä: 7637.06

Kestävyys
1949.0415
3898.08
Nopeus
170.2565
340.51
Kouluratsastus
502.745
1005.49
Laukka
559.928
1119.86
Ravi
330.9495
661.90
Esteratsastus
305.6085
611.22
Rotu: IslanninhevonenIkä: 3 vuotta 10 kuukautta
Laji: RatsuhevonenSäkäkorkeus: 140 cm
Sukupuoli: tammaPaino: 382 kg
Väri: Sysirautias Syntymäaika: 30.12.2025
Kasvattaja: omena123 Ansiot: 473 equusta

Voitot

trophee trophee2 trophee3
Tynnyrinkierto 0464
Cutting 0000
Trail 0000
Reining 0000
Western pleasure 0000
Geneettinen potentiaali Yhteensä: 17340.56
Kestävyys4473.72  Laukka2737.50
Nopeus993.21  Ravi3209.99
Kouluratsastus3682.65  Esteratsastus2243.48
BLUP:
-65.01
-100 0+100

Erinomaisuus

Kestävyys
4473.72
4473.72
4473.72
4473.72
Nopeus
993.21
993.21
Kouluratsastus
3682.65
3682.65
3682.65
3682.65
Laukka
2737.5
2737.5
2737.5
Ravi
3209.99
3209.99
3209.99
3209.99
Esteratsastus
2243.49
2243.49
2243.49
Tällä tammalla on 1677 erinomaisuutta ilmaisevaa tähteä.

curepiedKaviokoukku

kouluratsastus: +8

potgraisseRasvapurkki

kestävyys: +8, nopeus: +8

sellewestern3x3*** lännensatula

kestävyys: +3, nopeus: +3, kouluratsastus: +3, laukka: +3, ravi: +3, esteratsastus: +3

bridewestern3x3*** lännensuitset

kestävyys: +3, nopeus: +3, kouluratsastus: +3, laukka: +3, ravi: +3, esteratsastus: +3

tapiswestern1x1* lännensatulahuopa

kestävyys: +1, nopeus: +1, kouluratsastus: +1, laukka: +1, ravi: +1, esteratsastus: +1


Hevoskeskus

Tammaa Ompun nykerö <3 ei ole vielä rekisteröity hevoskeskukseen.

Koulutus

Kestävyys
Nopeus
Kouluratsastus
Laukka
Ravi
Esteratsastus

Kilpailut

specialisationwesternTämä tamma on erikoistunut lännenratsastukseen

Astutus

Tiedot

Ompun nykerö <3 on tiimihevonen eikä sillä voi tehdä astutuksia.
Seuraava astutus: 4 vuotta 4 kuukautta
reproductionAstutukset: 1
arbreSukupuu
chevalJälkeläiset