omena123

Jäsenyyspäiviä : 4775 päivää
Yleistulos : 23.
Vararahasto : 199 741 equusta
Edelliset omistajat
Ratsuhevonen Islanninhevonen Harmaa
10:00
Energia
73%
Terveys
100%
Moraali
91%

Taidot

Yhteensä: 7354.44

Kestävyys
1849.2985
3698.60
Nopeus
125.2125
250.43
Kouluratsastus
557.5935
1115.19
Laukka
476.255
952.51
Ravi
329.913
659.83
Esteratsastus
338.9495
677.90
Rotu: IslanninhevonenIkä: 3 vuotta 10 kuukautta
Laji: RatsuhevonenSäkäkorkeus: 140 cm
Sukupuoli: tammaPaino: 380 kg
Väri: Harmaa Syntymäaika: 30.12.2025
Kasvattaja: omena123 Ansiot: 157 equusta

Voitot

trophee trophee2 trophee3
Tynnyrinkierto 0130
Cutting 0000
Trail 0000
Reining 0000
Western pleasure 0000
Geneettinen potentiaali Yhteensä: 17562.65
Kestävyys4531.91  Laukka2771.50
Nopeus1007.18  Ravi3247.18
Kouluratsastus3731.88  Esteratsastus2273.00
BLUP:
-64.05
-100 0+100

Erinomaisuus

Kestävyys
4531.91
4531.91
4531.91
4531.91
Nopeus
1007.18
1007.18
Kouluratsastus
3731.88
3731.88
3731.88
3731.88
Laukka
2771.5
2771.5
2771.5
Ravi
3247.18
3247.18
3247.18
3247.18
Esteratsastus
2273
2273
2273
Tällä tammalla on 1700 erinomaisuutta ilmaisevaa tähteä.

peigneKampa

kestävyys: +4, nopeus: +4

curepiedKaviokoukku

kouluratsastus: +8

sellewestern3x3*** lännensatula

kestävyys: +3, nopeus: +3, kouluratsastus: +3, laukka: +3, ravi: +3, esteratsastus: +3

bridewestern3x3*** lännensuitset

kestävyys: +3, nopeus: +3, kouluratsastus: +3, laukka: +3, ravi: +3, esteratsastus: +3

tapiswestern1x1* lännensatulahuopa

kestävyys: +1, nopeus: +1, kouluratsastus: +1, laukka: +1, ravi: +1, esteratsastus: +1


Hevoskeskus

Tammaa Ompun nykerö <3 ei ole vielä rekisteröity hevoskeskukseen.

Koulutus

Kestävyys
Nopeus
Kouluratsastus
Laukka
Ravi
Esteratsastus

Kilpailut

specialisationwesternTämä tamma on erikoistunut lännenratsastukseen

Astutus

Tiedot

Ompun nykerö <3 on tiimihevonen eikä sillä voi tehdä astutuksia.
Seuraava astutus: 4 vuotta 4 kuukautta
reproductionAstutukset: 1
arbreSukupuu
chevalJälkeläiset