Lucide

Jäsenyyspäiviä : 2341 päivää
Yleistulos : 74.
Vararahasto : 15 824 930 equusta
Edelliset omistajat
Ratsuhevonen Tennesseenwalker Musta
11:00
Energia
81%
Terveys
100%
Moraali
100%

Taidot

Yhteensä: 11752.18

Kestävyys
1268.2345
2536.47
Nopeus
708.052
1416.10
Kouluratsastus
1148.1345
2296.27
Laukka
552.928
1105.86
Ravi
1557.5135
3115.03
Esteratsastus
641.226
1282.45
Rotu: TennesseenwalkerIkä: 18 vuotta 10 kuukautta
Laji: RatsuhevonenSäkäkorkeus: 158 cm
Sukupuoli: tammaPaino: 463 kg
Väri: Musta Syntymäaika: 15.01.2026
Kasvattaja: Lucide Ansiot: 3 306 equusta

Voitot

trophee trophee2 trophee3
Tynnyrinkierto 00413
Cutting 0000
Trail 0853
Reining 0400
Western pleasure 016120
Geneettinen potentiaali Yhteensä: 9745.58
Kestävyys2100.40  Laukka918.02
Nopeus1175.58  Ravi2580.69
Kouluratsastus1906.25  Esteratsastus1064.63
BLUP:
100.00
-100 0+100

Alkuperä

Isä: Hevonen katosi
Emä: Russula-piñata HORIZON
Tennesseenwalker
100.0%

Erinomaisuus

Kestävyys
2100.4
2100.4
2100.4
Nopeus
1175.58
1175.58
Kouluratsastus
1906.25
1906.25
1906.25
Laukka
918.027
918.027
Ravi
2580.69
2580.69
2580.69
Esteratsastus
1064.63
1064.63
Tällä tammalla on 918 erinomaisuutta ilmaisevaa tähteä.

peigneKampa

kestävyys: +4, nopeus: +4

curepiedKaviokoukku

kouluratsastus: +8

sellewestern3x3*** lännensatula

kestävyys: +3, nopeus: +3, kouluratsastus: +3, laukka: +3, ravi: +3, esteratsastus: +3

bridewestern3x3*** lännensuitset

kestävyys: +3, nopeus: +3, kouluratsastus: +3, laukka: +3, ravi: +3, esteratsastus: +3

tapiswestern1x1* lännensatulahuopa

kestävyys: +1, nopeus: +1, kouluratsastus: +1, laukka: +1, ravi: +1, esteratsastus: +1

bande1x1* fleecepintelit

kestävyys: +1, nopeus: +1, kouluratsastus: +1, laukka: +1, ravi: +1, esteratsastus: +1


Hevoskeskus

Tammaa t 9745.58 ei ole vielä rekisteröity hevoskeskukseen.

Koulutus

Kestävyys
Nopeus
Kouluratsastus
Laukka
Ravi
Esteratsastus

Kilpailut

specialisationwesternTämä tamma on erikoistunut lännenratsastukseen

Astutus

Tiedot

Seuraava astutus: 19 vuotta 6 kuukautta
reproductionAstutukset: 5
arbreSukupuu
chevalJälkeläiset