ainoi

Jäsenyyspäiviä : 919 päivää
Yleistulos : 563.
Vararahasto : 8 639 118 equusta
Edelliset omistajat
Ratsuyksisarvinen American Bashkir Curly Harmaanruskea
08:00
Energia
94%
Terveys
93%
Moraali
94%

Taidot

Yhteensä: 7097.76

Kestävyys
910.6635
1821.33
Nopeus
967.1995
1934.40
Kouluratsastus
297.3025
594.61
Laukka
223.757
447.51
Ravi
984.3375
1968.67
Esteratsastus
165.6195
331.24
Rotu: American Bashkir CurlyIkä: 6 vuotta 2 kuukautta
Laji: RatsuyksisarvinenSäkäkorkeus: 156 cm
Sukupuoli: oriPaino: 427 kg
Väri: Harmaanruskea Syntymäaika: 10.01.2026
Kasvattaja: ainoi Ansiot: 1 393 equusta

Voitot

trophee trophee2 trophee3
Laukkakilpailu 0733
Ravikilpailu 0462
Maastoratsastus 0011
Esteratsastus 0314
Kouluratsastus 0611
Geneettinen potentiaali Yhteensä: 9767.11
Kestävyys2560.67  Laukka1176.74
Nopeus1697.63  Ravi1796.50
Kouluratsastus1497.37  Esteratsastus1038.20
BLUP:
42.05
-100 0+100

Erinomaisuus

Kestävyys
2560.67
2560.67
2560.67
Nopeus
1697.63
1697.63
1697.63
Kouluratsastus
1497.37
1497.37
Laukka
1176.74
1176.74
Ravi
1796.5
1796.5
1796.5
Esteratsastus
1038.2
1038.2
Tällä hevosella on 919 erinomaisuutta ilmaisevaa tähteä.

corneYksisarvinen

kouluratsastus: +15

selleclassique3x3*** klassinen satula

kestävyys: +3, nopeus: +3, kouluratsastus: +3, laukka: +3, ravi: +3, esteratsastus: +3

brideclassique3x3*** klassiset suitset

kestävyys: +3, nopeus: +3, kouluratsastus: +3, laukka: +3, ravi: +3, esteratsastus: +3

tapisclassique1x1* klassinen satulahuopa

kestävyys: +1, nopeus: +1, kouluratsastus: +1, laukka: +1, ravi: +1, esteratsastus: +1

bande1x1* fleecepintelit

kestävyys: +1, nopeus: +1, kouluratsastus: +1, laukka: +1, ravi: +1, esteratsastus: +1


Yksisarviset ovat hevoseläimiä, joiden otsassa kasvava sarvi antaa + 15 bonuksen kouluratsastukseen.

Niitä kasvatetaan erityisellä tavalla:

  • emän ja isän tulee olla saman rotuisia yksisarvisia
  • saatavilla täytyy olla 1 astutussessio
sitten sinulla on 1/5 mahdollisuus saada yksisarvisen varsa.

Jos yksisarvistamma on saanut 5 varsaa, eikä yksikään ole ollut yksisarvisen varsa, 6. on takuuvarmasti yksisarvisen varsa.

Kun olet astuttanut yksisarvistamman, sinun on odotettava 10 tuntia reaaliajassa ennen kuin voit astuttaa sen uudelleen, tai ennen kuin voit astuttaa potentiaalisen yksisarvistammavarsan.

Hevoskeskus

Hevosta Martax ei ole vielä rekisteröity hevoskeskukseen.

Koulutus

Kestävyys
Nopeus
Kouluratsastus
Laukka
Ravi
Esteratsastus

Kilpailut

specialisationclassiqueTämä hevonen on erikoistunut klassiseen ratsastukseen

Astutus

Tiedot

reproductionAstutukset: 0
arbreSukupuu
chevalJälkeläiset