Lucide

Jäsenyyspäiviä : 2344 päivää
Yleistulos : 71.
Vararahasto : 14 154 064 equusta
Edelliset omistajat
Poni Haflingerinhevonen Sysirautias, liinaharja
16:30
Energia
21%
Terveys
100%
Moraali
100%

Taidot

Yhteensä: 2745.96

Kestävyys
438.621
877.24
Nopeus
34.413
68.83
Kouluratsastus
411.2825
822.57
Laukka
381.6095
763.22
Ravi
45.347
90.69
Esteratsastus
61.709
123.42
Rotu: HaflingerinhevonenIkä: 8 vuotta 2 kuukautta
Laji: PoniSäkäkorkeus: 143 cm
Sukupuoli: oriPaino: 434 kg
Väri: Sysirautias, liinaharja Syntymäaika: 15.01.2026
Kasvattaja: Lucide Ansiot: 951 equusta

Voitot

trophee trophee2 trophee3
Tynnyrinkierto 0000
Cutting 0000
Trail 0000
Reining 0863
Western pleasure 0000
Geneettinen potentiaali Yhteensä: 3823.00
Kestävyys873.94  Laukka764.60
Nopeus327.63  Ravi436.97
Kouluratsastus819.27  Esteratsastus600.59
BLUP:
48.84
-100 0+100

Alkuperä

Isä: Uranos
Emä: Gaia
Haflingerinhevonen
100.0%

Erinomaisuus

Kestävyys
873.94
873.94
Nopeus
327.63
327.63
Kouluratsastus
819.27
819.27
Laukka
764.6
764.6
Ravi
436.97
436.97
Esteratsastus
600.59
600.59
Tällä hevosella on 325 erinomaisuutta ilmaisevaa tähteä.

centre Hevoskeskusbonukset

kestävyys: +13, nopeus: +13, kouluratsastus: +13, laukka: +13, ravi: +13, esteratsastus: +13

sellewestern3x3*** lännensatula

kestävyys: +3, nopeus: +3, kouluratsastus: +3, laukka: +3, ravi: +3, esteratsastus: +3

bridewestern3x3*** lännensuitset

kestävyys: +3, nopeus: +3, kouluratsastus: +3, laukka: +3, ravi: +3, esteratsastus: +3

tapiswestern1x1* lännensatulahuopa

kestävyys: +1, nopeus: +1, kouluratsastus: +1, laukka: +1, ravi: +1, esteratsastus: +1

bonnet1x1* korvahuppu

kestävyys: +1, nopeus: +1, kouluratsastus: +1, laukka: +1, ravi: +1, esteratsastus: +1


Hevoskeskus

Tähän ajankohtaan saakka:
16. marraskuu 2026
Karsina:
3*** karsina vesikaukalo suihku pellava
Edut:
1* korvahuppu 1* fleecepintelit

Koulutus

Kestävyys
Nopeus
Kouluratsastus
Laukka
Ravi
Esteratsastus

Kilpailut

specialisationwesternTämä hevonen on erikoistunut lännenratsastukseen

Astutus

Tiedot

reproductionAstutukset: 0
arbreSukupuu
chevalJälkeläiset