Marcelina

Jäsenyyspäiviä : 3634 päivää
Yleistulos : 21.
Vararahasto : 1 918 545 equusta
Edelliset omistajat
Ratsuhevonen Mustangi Rautias
23:15
Energia
20%
Terveys
100%
Moraali
87%

Taidot

Yhteensä: 11334.99

Kestävyys
730.201
1460.40
Nopeus
2977.9975
5955.99
Kouluratsastus
694.837
1389.67
Laukka
489.2625
978.52
Ravi
294.117
588.23
Esteratsastus
481.0815
962.16
Rotu: MustangiIkä: 4 vuotta 2 kuukautta
Laji: RatsuhevonenSäkäkorkeus: 155 cm
Sukupuoli: tammaPaino: 455 kg
Väri: Rautias Syntymäaika: 05.02.2026
Kasvattaja: Marcelina Ansiot: 999 equusta

Voitot

trophee trophee2 trophee3
Laukkakilpailu 0000
Ravikilpailu 00229
Maastoratsastus 0013
Esteratsastus 0000
Kouluratsastus 0000
Geneettinen potentiaali Yhteensä: 24177.36
Kestävyys4836.29  Laukka4834.60
Nopeus6217.33  Ravi1381.61
Kouluratsastus3453.46  Esteratsastus3454.06
BLUP:
-59.34
-100 0+100

Erinomaisuus

Kestävyys
4836.29
4836.29
4836.29
4836.29
4836.29
Nopeus
6217.33
6217.33
6217.33
6217.33
6217.33
6217.33
Kouluratsastus
3453.46
3453.46
3453.46
3453.46
Laukka
4834.61
4834.61
4834.61
4834.61
4834.61
Ravi
1381.61
1381.61
Esteratsastus
3454.06
3454.06
3454.06
3454.06
Tällä tammalla on 2361 erinomaisuutta ilmaisevaa tähteä.

centre Hevoskeskusbonukset

kestävyys: +10, nopeus: +10, kouluratsastus: +10, laukka: +10, ravi: +10, esteratsastus: +10

selleclassique3x3*** klassinen satula

kestävyys: +3, nopeus: +3, kouluratsastus: +3, laukka: +3, ravi: +3, esteratsastus: +3

brideclassique3x3*** klassiset suitset

kestävyys: +3, nopeus: +3, kouluratsastus: +3, laukka: +3, ravi: +3, esteratsastus: +3

falabellaFalabella

nopeus: +8, kouluratsastus: +7, ravi: +9

tapisclassique1x1* klassinen satulahuopa

kestävyys: +1, nopeus: +1, kouluratsastus: +1, laukka: +1, ravi: +1, esteratsastus: +1


Hevoskeskus

Nimi:
Tähän ajankohtaan saakka:
25. lokakuu 2026
Karsina:
1* karsina pellava
Edut:
kaura porkkana 1* klassinen satula 1* klassiset suitset 1* klassinen satulahuopa 1* korvahuppu 1* fleecepintelit

Koulutus

Kestävyys
Nopeus
Kouluratsastus
Laukka
Ravi
Esteratsastus

Kilpailut

specialisationclassiqueTämä tamma on erikoistunut klassiseen ratsastukseen

Astutus

Tiedot

TAMPERE on tiimihevonen eikä sillä voi tehdä astutuksia.
reproductionAstutukset: 0
arbreSukupuu
chevalJälkeläiset