ffilly

Jäsenyyspäiviä : 2414 päivää
Yleistulos : 646.
Vararahasto : 3 977 771 equusta
Edelliset omistajat

Ruusukkeita

nuage
22:00
Energia
5%
Terveys
100%
Moraali
100%

Taidot

Yhteensä: 38845.85

Kestävyys
2019.984
4039.97
Nopeus
4972.269
9944.54
Kouluratsastus
2019.984
4039.97
Laukka
4506.1185
9012.24
Ravi
2019.984
4039.97
Esteratsastus
3884.585
7769.17
Rotu: YlimaallinenIkä: 4 vuotta 6 kuukautta
Laji: RatsuhevonenSäkäkorkeus: 154 cm
Sukupuoli: oriPaino: 488 kg
Väri: Ylimaallinen Syntymäaika: 17.05.2026
Kasvattaja: ffilly Ansiot: 14 136 equusta
Geneettinen potentiaali Yhteensä: 3823.00
Kestävyys798.24  Laukka647.23
Nopeus1008.13  Ravi209.88
Kouluratsastus722.55  Esteratsastus436.97
BLUP:
44.15
-100 0+100

Erinomaisuus

Kestävyys
798.24
798.24
Nopeus
1008.13
1008.13
Kouluratsastus
722.55
722.55
Laukka
647.23
647.23
Ravi
209.88
209.88
Esteratsastus
436.97
436.97
Tällä hevosella on 324 erinomaisuutta ilmaisevaa tähteä.

cravacheRaippa

kouluratsastus: +4, laukka: +9, ravi: +9, esteratsastus: +9

peigneKampa

kestävyys: +4, nopeus: +4

curepiedKaviokoukku

kouluratsastus: +8

potgraisseRasvapurkki

kestävyys: +8, nopeus: +8

clochesPutsit

nopeus: +6, kouluratsastus: +6, esteratsastus: +6

eperonsKannukset

kestävyys: +9, nopeus: +9, kouluratsastus: +9, laukka: +9, ravi: +9, esteratsastus: +9

longeJuoksutusliina

kouluratsastus: +12, laukka: +10, ravi: +10

cramponsHokit

esteratsastus: +12

tapissamuraidragonLohikäärmesamurain satulahuopa

kestävyys: +10, nopeus: +10, kouluratsastus: +10, laukka: +10, ravi: +10, esteratsastus: +10

bonnetsamuraidragonLohikäärmesamurain korvahuppu

kestävyys: +10, nopeus: +10, kouluratsastus: +10, laukka: +10, ravi: +10, esteratsastus: +10

bandesamuraidragonLohikäärmesamurain fleecepintelit

kestävyys: +10, nopeus: +10, kouluratsastus: +10, laukka: +10, ravi: +10, esteratsastus: +10

sellesamuraidragonLohikäärmesamurain satula

kestävyys: +10, nopeus: +10, kouluratsastus: +10, laukka: +10, ravi: +10, esteratsastus: +10

bridesamuraidragonLohikäärmesamurain suitset

kestävyys: +10, nopeus: +10, kouluratsastus: +10, laukka: +10, ravi: +10, esteratsastus: +10

heracleshorseshoescuttingHerakleen hevosenkenkä Cutting

kestävyys: +14, nopeus: +6, kouluratsastus: +10

packsamuraidragonLohikäärmesamurain paketti

kestävyys: +10, nopeus: +10, kouluratsastus: +10, laukka: +10, ravi: +10, esteratsastus: +10


Pilvi on yksi vesihevosista.

Pilvi on Sateen ja Geysirin varsa.

Sen erikoistaidot muuttuvat päivittäin, joten se saattaa olla hyvä kaikilla alueilla.

Pilvi ei ole myytävissä.

Avaa luettelo kaikista, joilla on Pilvi

Hevoskeskus

Hevosta Pilvi ei ole vielä rekisteröity hevoskeskukseen.

Koulutus

Kestävyys
Nopeus
Kouluratsastus
Laukka
Ravi
Esteratsastus

Kilpailut

specialisationwesternTämä hevonen on erikoistunut lännenratsastukseen

Astutus

Tiedot

reproductionAstutukset: 0
arbreSukupuu
chevalJälkeläiset