kesäkuu

Jäsenyyspäiviä : 3237 päivää
Yleistulos : 1039.
Vararahasto : 11 785 145 equusta
Edelliset omistajat

Armadilla

companionarmadillo2
pluie
20:30
Energia
71%
Terveys
100%
Moraali
96%

Taidot

Yhteensä: 25405.50

Kestävyys
1845.6985
3691.40
Nopeus
1194.2755
2388.55
Kouluratsastus
1519.987
3039.97
Laukka
3257.1155
6514.23
Ravi
2497.122
4994.24
Esteratsastus
2388.5515
4777.10
Rotu: YlimaallinenIkä: 500 vuotta 4 kuukautta
Laji: RatsuhevonenSäkäkorkeus: 182 cm
Sukupuoli: tammaPaino: 528 kg
Väri: Ylimaallinen Syntymäaika: 10.02.2026
Kasvattaja: kesäkuu Ansiot: 1 549 equusta

Voitot

trophee trophee2 trophee3
Laukkakilpailu 0000
Ravikilpailu 0000
Maastoratsastus 0111
Esteratsastus 0100
Kouluratsastus 0110
Geneettinen potentiaali Yhteensä: 3823.00
Kestävyys798.24  Laukka647.23
Nopeus1008.13  Ravi209.88
Kouluratsastus722.55  Esteratsastus436.97
BLUP:
61.26
-100 0+100

Alkuperä

Isä: Uranos
Emä: Gaia

Erinomaisuus

Kestävyys
798.24
798.24
Nopeus
1008.13
1008.13
Kouluratsastus
722.55
722.55
Laukka
647.23
647.23
Ravi
209.88
209.88
Esteratsastus
436.97
436.97
Tällä tammalla on 324 erinomaisuutta ilmaisevaa tähteä.

selleclassique3x3*** klassinen satula

kestävyys: +3, nopeus: +3, kouluratsastus: +3, laukka: +3, ravi: +3, esteratsastus: +3

brideclassique3x3*** klassiset suitset

kestävyys: +3, nopeus: +3, kouluratsastus: +3, laukka: +3, ravi: +3, esteratsastus: +3

potgraisseRasvapurkki

kestävyys: +8, nopeus: +8

tapisclassique2xvioletblanc2** klassinen satulahuopa

kestävyys: +2, nopeus: +2, kouluratsastus: +2, laukka: +2, ravi: +2, esteratsastus: +2

bonnet2xrougebleu2** korvahuppu

kestävyys: +2, nopeus: +2, kouluratsastus: +2, laukka: +2, ravi: +2, esteratsastus: +2

bande2xrouge2** fleecepintelit

kestävyys: +2, nopeus: +2, kouluratsastus: +2, laukka: +2, ravi: +2, esteratsastus: +2

companionarmadillo2Armadilla

kouluratsastus: +2


Sade on yksi vesihevosista.

Sade on ylimaallinen tamma, jolla on kyky vaihdella taitojaan.

Sen taidot muuttuvat päivittäin. Yhtenä päivänä se on hyvä laukkaamaan, toisena se taas on erityisen kestävä...

Sen voi astuttaa kerran Geysirillä, josta se voi saada ainutlaatuisen Pilvi-varsan.

Sade parantaa satoa 5% (seuraavasta viljelystä lähtien, ei koske lehmien kasvatuksia).

Peli:
parantaa hevoskeskuksen satoa 5% (ei koske kasveja, jotka kasvavat jo hevosen saapuessa)
VIP:
Laita hevoset automaattisesti nukkumaan niitä hoitaessasipucevip

Sade ei ole myytävissä.

Avaa luettelo kaikista, joilla on Sade

Hevoskeskus

Tammaa Sade ei ole vielä rekisteröity hevoskeskukseen.

Koulutus

Kestävyys
Nopeus
Kouluratsastus
Laukka
Ravi
Esteratsastus

Kilpailut

specialisationclassiqueTämä tamma on erikoistunut klassiseen ratsastukseen

Astutus

Tiedot

reproductionAstutukset: 0 / 1
arbreSukupuu
chevalJälkeläiset