Champions

Jäsenyyspäiviä : 2958 päivää
Yleistulos : 62.
Vararahasto : 221 866 equusta
Edelliset omistajat
Ratsuhevonen Irish Hunter Rautias
17:45
Energia
29%
Terveys
100%
Moraali
100%

Taidot

Yhteensä: 3818.50

Kestävyys
547.6135
1095.23
Nopeus
332.2105
664.42
Kouluratsastus
412.0075
824.01
Laukka
264.692
529.38
Ravi
50.7975
101.59
Esteratsastus
301.929
603.86
Rotu: Irish HunterIkä: 9 vuotta 2 kuukautta
Laji: RatsuhevonenSäkäkorkeus: 175 cm
Sukupuoli: tammaPaino: 512 kg
Väri: Rautias Syntymäaika: 12.02.2026
Kasvattaja: Evinka

Varusteet

ei yhtään tällä hetkellä

Esineet

ei yhtään tällä hetkellä

Voitot

trophee trophee2 trophee3
Laukkakilpailu 0000
Ravikilpailu 0000
Maastoratsastus 0000
Esteratsastus 0000
Kouluratsastus 0000
Geneettinen potentiaali Yhteensä: 10488.22
Kestävyys2250.51  Laukka2096.69
Nopeus1350.87  Ravi599.00
Kouluratsastus2701.92  Esteratsastus1489.23
BLUP:
-8.80
-100 0+100

Erinomaisuus

Kestävyys
2250.51
2250.51
2250.51
Nopeus
1350.87
1350.87
Kouluratsastus
2701.92
2701.92
2701.92
Laukka
2096.69
2096.69
2096.69
Ravi
599.001
599.001
Esteratsastus
1489.23
1489.23
Tällä tammalla on 992 erinomaisuutta ilmaisevaa tähteä.

peigneKampa

kestävyys: +4, nopeus: +4

curepiedKaviokoukku

kouluratsastus: +8

potgraisseRasvapurkki

kestävyys: +8, nopeus: +8


Hevoskeskus

Tammaa Automaattiosto ei ole vielä rekisteröity hevoskeskukseen.

Koulutus

Kestävyys
Nopeus
Kouluratsastus
Laukka
Ravi
Esteratsastus

Astutus

Tiedot

Seuraava astutus: 10 vuotta
reproductionAstutukset: 4
arbreSukupuu
chevalJälkeläiset