Conne

Jäsenyyspäiviä : 2959 päivää
Yleistulos : 49.
Vararahasto : 41 161 358 equusta
Edelliset omistajat
Poni Connemaranponi Ruunikko
21:00
Energia
27%
Terveys
100%
Moraali
93%

Taidot

Yhteensä: 7234.46

Kestävyys
1221.101
2442.20
Nopeus
398.5195
797.04
Kouluratsastus
964.1295
1928.26
Laukka
356.4015
712.80
Ravi
231.5295
463.06
Esteratsastus
445.55
891.10
Rotu: ConnemaranponiIkä: 3 vuotta 6 kuukautta
Laji: PoniSäkäkorkeus: 148 cm
Sukupuoli: oriPaino: 432 kg
Väri: Ruunikko Syntymäaika: 12.02.2026
Kasvattaja: Conne Ansiot: 537 equusta

Voitot

trophee trophee2 trophee3
Tynnyrinkierto 0000
Cutting 0000
Trail 0000
Reining 0023
Western pleasure 0000
Geneettinen potentiaali Yhteensä: 23013.88
Kestävyys6089.46  Laukka2627.94
Nopeus3887.99  Ravi1254.35
Kouluratsastus4807.30  Esteratsastus4346.83
BLUP:
-75.75
-100 0+100

Erinomaisuus

Kestävyys
6089.46
6089.46
6089.46
6089.46
6089.46
Nopeus
3887.99
3887.99
3887.99
3887.99
Kouluratsastus
4807.3
4807.3
4807.3
4807.3
4807.3
Laukka
2627.94
2627.94
2627.94
Ravi
1254.36
1254.36
Esteratsastus
4346.83
4346.83
4346.83
4346.83
Tällä hevosella on 2243 erinomaisuutta ilmaisevaa tähteä.

curepiedKaviokoukku

kouluratsastus: +8

sellewestern3x3*** lännensatula

kestävyys: +3, nopeus: +3, kouluratsastus: +3, laukka: +3, ravi: +3, esteratsastus: +3

falabellaFalabella

kestävyys: +8, kouluratsastus: +7, ravi: +9

bridewestern2x2** lännensuitset

kestävyys: +2, nopeus: +2, kouluratsastus: +2, laukka: +2, ravi: +2, esteratsastus: +2

tapiswestern1x1* lännensatulahuopa

kestävyys: +1, nopeus: +1, kouluratsastus: +1, laukka: +1, ravi: +1, esteratsastus: +1


Hevoskeskus

Hevosta Täyte ei ole vielä rekisteröity hevoskeskukseen.

Koulutus

Kestävyys
Nopeus
Kouluratsastus
Laukka
Ravi
Esteratsastus

Kilpailut

specialisationwesternTämä hevonen on erikoistunut lännenratsastukseen

Astutus

Tiedot

Täyte on tiimihevonen eikä sillä voi tehdä astutuksia.
reproductionAstutukset: 0
arbreSukupuu
chevalJälkeläiset