Marcelina

Jäsenyyspäiviä : 3633 päivää
Yleistulos : 21.
Vararahasto : 1 907 362 equusta
Edelliset omistajat
Ratsuhevonen Irish Hunter Ruunikko
21:45
Energia
23%
Terveys
100%
Moraali
94%

Taidot

Yhteensä: 8704.58

Kestävyys
444.6835
889.37
Nopeus
352.7975
705.60
Kouluratsastus
2038.33
4076.66
Laukka
793.152
1586.30
Ravi
156.7815
313.56
Esteratsastus
566.5445
1133.09
Rotu: Irish HunterIkä: 3 vuotta 4 kuukautta
Laji: RatsuhevonenSäkäkorkeus: 174 cm
Sukupuoli: oriPaino: 509 kg
Väri: Ruunikko Syntymäaika: 17.02.2026
Kasvattaja: Marcelina Ansiot: 168 equusta

Voitot

trophee trophee2 trophee3
Laukkakilpailu 0000
Ravikilpailu 0006
Maastoratsastus 0000
Esteratsastus 0000
Kouluratsastus 0000
Geneettinen potentiaali Yhteensä: 20271.85
Kestävyys4346.85  Laukka4055.38
Nopeus2605.21  Ravi1157.74
Kouluratsastus5209.92  Esteratsastus2896.74
BLUP:
-68.50
-100 0+100

Erinomaisuus

Kestävyys
4346.86
4346.86
4346.86
4346.86
Nopeus
2605.21
2605.21
2605.21
Kouluratsastus
5209.92
5209.92
5209.92
5209.92
5209.92
Laukka
4055.38
4055.38
4055.38
4055.38
Ravi
1157.74
1157.74
Esteratsastus
2896.74
2896.74
2896.74
Tällä hevosella on 1969 erinomaisuutta ilmaisevaa tähteä.

centre Hevoskeskusbonukset

kestävyys: +10, nopeus: +10, kouluratsastus: +10, laukka: +10, ravi: +10, esteratsastus: +10

selleclassique3x3*** klassinen satula

kestävyys: +3, nopeus: +3, kouluratsastus: +3, laukka: +3, ravi: +3, esteratsastus: +3

brideclassique3x3*** klassiset suitset

kestävyys: +3, nopeus: +3, kouluratsastus: +3, laukka: +3, ravi: +3, esteratsastus: +3

falabellaFalabella

nopeus: +8, kouluratsastus: +7, ravi: +9

tapisclassique1x1* klassinen satulahuopa

kestävyys: +1, nopeus: +1, kouluratsastus: +1, laukka: +1, ravi: +1, esteratsastus: +1


Hevoskeskus

Nimi:
Tähän ajankohtaan saakka:
25. lokakuu 2026
Karsina:
1* karsina pellava
Edut:
kaura porkkana 1* klassinen satula 1* klassiset suitset 1* klassinen satulahuopa 1* korvahuppu 1* fleecepintelit

Koulutus

Kestävyys
Nopeus
Kouluratsastus
Laukka
Ravi
Esteratsastus

Kilpailut

specialisationclassiqueTämä hevonen on erikoistunut klassiseen ratsastukseen

Astutus

Tiedot

TAMPERE on tiimihevonen eikä sillä voi tehdä astutuksia.
reproductionAstutukset: 0
arbreSukupuu
chevalJälkeläiset