Harley

Jäsenyyspäiviä : 2522 päivää
Yleistulos : 849.
Vararahasto : 2 698 537 equusta
Edelliset omistajat

Cath Palug

compagnoncatpalug

Ruusukkeita

nuage
08:00
Energia
94%
Terveys
100%
Moraali
100%

Taidot

Yhteensä: 39652.00

Kestävyys
3933.73
7867.46
Nopeus
2674.9365
5349.87
Kouluratsastus
4091.0795
8182.16
Laukka
1730.8415
3461.68
Ravi
5664.5715
11329.14
Esteratsastus
1730.8415
3461.68
Rotu: YlimaallinenIkä: 8 vuotta 2 kuukautta
Laji: RatsuhevonenSäkäkorkeus: 158 cm
Sukupuoli: oriPaino: 464 kg
Väri: Ylimaallinen Syntymäaika: 27.03.2026
Kasvattaja: Harley Ansiot: 32 671 equusta
Geneettinen potentiaali Yhteensä: 3823.00
Kestävyys798.24  Laukka647.23
Nopeus1008.13  Ravi209.88
Kouluratsastus722.55  Esteratsastus436.97
BLUP:
79.04
-100 0+100

Erinomaisuus

Kestävyys
798.24
798.24
Nopeus
1008.13
1008.13
Kouluratsastus
722.55
722.55
Laukka
647.23
647.23
Ravi
209.88
209.88
Esteratsastus
436.97
436.97
Tällä hevosella on 324 erinomaisuutta ilmaisevaa tähteä.

cravacheRaippa

kouluratsastus: +4, laukka: +9, ravi: +9, esteratsastus: +9

peigneKampa

kestävyys: +4, nopeus: +4

curepiedKaviokoukku

kouluratsastus: +8

clochesPutsit

nopeus: +6, kouluratsastus: +6, esteratsastus: +6

eperonsKannukset

kestävyys: +9, nopeus: +9, kouluratsastus: +9, laukka: +9, ravi: +9, esteratsastus: +9

longeJuoksutusliina

kouluratsastus: +12, laukka: +10, ravi: +10

cramponsHokit

kouluratsastus: +12

tapissamuraidragonLohikäärmesamurain satulahuopa

kestävyys: +10, nopeus: +10, kouluratsastus: +10, laukka: +10, ravi: +10, esteratsastus: +10

bonnetsamuraidragonLohikäärmesamurain korvahuppu

kestävyys: +10, nopeus: +10, kouluratsastus: +10, laukka: +10, ravi: +10, esteratsastus: +10

bandesamuraidragonLohikäärmesamurain fleecepintelit

kestävyys: +10, nopeus: +10, kouluratsastus: +10, laukka: +10, ravi: +10, esteratsastus: +10

sellesamuraidragonLohikäärmesamurain satula

kestävyys: +10, nopeus: +10, kouluratsastus: +10, laukka: +10, ravi: +10, esteratsastus: +10

bridesamuraidragonLohikäärmesamurain suitset

kestävyys: +10, nopeus: +10, kouluratsastus: +10, laukka: +10, ravi: +10, esteratsastus: +10

heracleshorseshoescrossHerakleen hevosenkenkä Maastoratsastus

kestävyys: +14, kouluratsastus: +10, esteratsastus: +6


Pilvi on yksi vesihevosista.

Pilvi on Sateen ja Geysirin varsa.

Sen erikoistaidot muuttuvat päivittäin, joten se saattaa olla hyvä kaikilla alueilla.

Pilvi ei ole myytävissä.

Avaa luettelo kaikista, joilla on Pilvi

Hevoskeskus

Hevosta Pilvi ei ole vielä rekisteröity hevoskeskukseen.

Koulutus

Kestävyys
Nopeus
Kouluratsastus
Laukka
Ravi
Esteratsastus

Kilpailut

specialisationclassiqueTämä hevonen on erikoistunut klassiseen ratsastukseen

Astutus

Tiedot

reproductionAstutukset: 0
arbreSukupuu
chevalJälkeläiset