Onniana

Jäsenyyspäiviä : 4709 päivää
Yleistulos : 332.
Vararahasto : 410 393 equusta
Edelliset omistajat
Ratsuhevonen Tennesseenwalker Papurikkotäpläinen kimo
21:00
Energia
26%
Terveys
100%
Moraali
100%

Taidot

Yhteensä: 3351.16

Kestävyys
402.4125
804.83
Nopeus
210.8345
421.67
Kouluratsastus
298.2675
596.53
Laukka
149.5305
299.06
Ravi
442.777
885.55
Esteratsastus
171.7575
343.51
Rotu: TennesseenwalkerIkä: 2 vuotta 2 kuukautta
Laji: RatsuhevonenSäkäkorkeus: 154 cm
Sukupuoli: tammaPaino: 369 kg
Väri: Papurikkotäpläinen kimo Syntymäaika: 26.02.2026
Kasvattaja: sannisk

Varusteet

ei yhtään tällä hetkellä

Esineet

ei yhtään tällä hetkellä
Geneettinen potentiaali Yhteensä: 10857.99
Kestävyys2331.62  Laukka1033.70
Nopeus1344.97  Ravi2858.38
Kouluratsastus2096.76  Esteratsastus1192.56
BLUP:
-86.23
-100 0+100

Erinomaisuus

Kestävyys
2331.62
2331.62
2331.62
Nopeus
1344.97
1344.97
Kouluratsastus
2096.76
2096.76
2096.76
Laukka
1033.7
1033.7
Ravi
2858.38
2858.38
2858.38
Esteratsastus
1192.56
1192.56
Tällä tammalla on 1029 erinomaisuutta ilmaisevaa tähteä.

potgraisseRasvapurkki

kestävyys: +8, nopeus: +8

eperonsKannukset

kestävyys: +9, nopeus: +9, kouluratsastus: +9, laukka: +9, ravi: +9, esteratsastus: +9


Hevoskeskus

Tammaa Audrey ei ole vielä rekisteröity hevoskeskukseen.

Koulutus

Kestävyys
Nopeus
Kouluratsastus
Laukka
Ravi
Esteratsastus

Astutus

pictoalertHevonen Audrey on sukukypsä, kun se on 2 vuotta 6 kuukautta.
Se on vasta 2 vuotta 2 kuukautta vanha!

Tiedot