Heklamoon

Jäsenyyspäiviä : 637 päivää
Yleistulos : 193.
Vararahasto : 1 210 188 equusta
Edelliset omistajat
Ratsuhevonen Suomenhevonen Sysirautias
20:00
Energia
20%
Terveys
100%
Moraali
97%

Taidot

Yhteensä: 21348.51

Kestävyys
1831.798
3663.60
Nopeus
1942.765
3885.53
Kouluratsastus
2015.597
4031.19
Laukka
1775.054
3550.11
Ravi
2077.993
4155.99
Esteratsastus
1031.048
2062.10
Rotu: SuomenhevonenIkä: 24 vuotta 6 kuukautta
Laji: RatsuhevonenSäkäkorkeus: 170 cm
Sukupuoli: tammaPaino: 529 kg
Väri: Sysirautias Syntymäaika: 02.03.2026
Kasvattaja: Heklamoon Ansiot: 36 010 equusta

Voitot

trophee trophee2 trophee3
Tynnyrinkierto 0045
Cutting 0224
Trail 0445
Reining 0637
Western pleasure 0041
droite
Geneettinen potentiaali Yhteensä: 19768.79
Kestävyys3165.44  Laukka3067.11
Nopeus3357.72  Ravi3563.78
Kouluratsastus3455.66  Esteratsastus3159.08
BLUP:
100.00
-100 0+100

Alkuperä

Isä: Ässä Koskirannan
Emä: Ässä Koskirannan
Suomenhevonen
100.0%

Erinomaisuus

Kestävyys
3165.44
3165.44
3165.44
3165.44
Nopeus
3357.72
3357.72
3357.72
3357.72
Kouluratsastus
3455.66
3455.66
3455.66
3455.66
Laukka
3067.11
3067.11
3067.11
Ravi
3563.78
3563.78
3563.78
3563.78
Esteratsastus
3159.08
3159.08
3159.08
3159.08
Tällä tammalla on 1919 erinomaisuutta ilmaisevaa tähteä.

centre Hevoskeskusbonukset

kestävyys: +12, nopeus: +12, kouluratsastus: +12, laukka: +12, ravi: +12, esteratsastus: +12

cravacheRaippa

kouluratsastus: +4, laukka: +9, ravi: +9, esteratsastus: +9

peigneKampa

kestävyys: +4, nopeus: +4

curepiedKaviokoukku

kouluratsastus: +8

potgraisseRasvapurkki

kestävyys: +8, nopeus: +8

sellewestern3x3*** lännensatula

kestävyys: +3, nopeus: +3, kouluratsastus: +3, laukka: +3, ravi: +3, esteratsastus: +3

bridewestern3x3*** lännensuitset

kestävyys: +3, nopeus: +3, kouluratsastus: +3, laukka: +3, ravi: +3, esteratsastus: +3

tapiswestern1x1* lännensatulahuopa

kestävyys: +1, nopeus: +1, kouluratsastus: +1, laukka: +1, ravi: +1, esteratsastus: +1

bonnet1x1* korvahuppu

kestävyys: +1, nopeus: +1, kouluratsastus: +1, laukka: +1, ravi: +1, esteratsastus: +1

bande1x1* fleecepintelit

kestävyys: +1, nopeus: +1, kouluratsastus: +1, laukka: +1, ravi: +1, esteratsastus: +1


Hevoskeskus

Nimi:
Tähän ajankohtaan saakka:
17. marraskuu 2026
Karsina:
1* karsina pellava
Edut:
heinärehu kaura porkkana ape 3*** klassinen satula 3*** klassiset suitset 1* klassinen satulahuopa 1* korvahuppu 1* fleecepintelit

Koulutus

Kestävyys
Nopeus
Kouluratsastus
Laukka
Ravi
Esteratsastus

Kilpailut

specialisationwesternTämä tamma on erikoistunut lännenratsastukseen

Astutus

Tiedot

reproductionAstutukset: 4
arbreSukupuu
chevalJälkeläiset