K1r51

Jäsenyyspäiviä : 3088 päivää
Yleistulos : 154.
Vararahasto : 16 182 477 equusta
Edelliset omistajat
Ratsuhevonen Criollo Ruunikko, tovero
17:30
Energia
18%
Terveys
100%
Moraali
100%

Taidot

Yhteensä: 4086.05

Kestävyys
356.7635
713.53
Nopeus
1247.5955
2495.19
Kouluratsastus
303.189
606.38
Laukka
135.479
270.96
Ravi
0
0.00
Esteratsastus
0
0.00
Rotu: CriolloIkä: 5 vuotta 2 kuukautta
Laji: RatsuhevonenSäkäkorkeus: 150 cm
Sukupuoli: tammaPaino: 446 kg
Väri: Ruunikko, tovero Syntymäaika: 23.04.2026
Kasvattaja: K1r51 Ansiot: 303 equusta

Voitot

trophee trophee2 trophee3
Tynnyrinkierto 0000
Cutting 0000
Trail 0000
Reining 0002
Western pleasure 0000
Geneettinen potentiaali Yhteensä: 22260.62
Kestävyys5873.89  Laukka2440.60
Nopeus4160.66  Ravi2759.55
Kouluratsastus4988.07  Esteratsastus2037.85
BLUP:
-49.49
-100 0+100

Erinomaisuus

Kestävyys
5873.89
5873.89
5873.89
5873.89
5873.89
Nopeus
4160.66
4160.66
4160.66
4160.66
Kouluratsastus
4988.07
4988.07
4988.07
4988.07
4988.07
Laukka
2440.6
2440.6
2440.6
Ravi
2759.55
2759.55
2759.55
Esteratsastus
2037.85
2037.85
2037.85
Tällä tammalla on 2169 erinomaisuutta ilmaisevaa tähteä.

peigneKampa

kestävyys: +4, nopeus: +4

curepiedKaviokoukku

kouluratsastus: +8

sellewestern1x1* lännensatula

kestävyys: +1, nopeus: +1, kouluratsastus: +1, laukka: +1, ravi: +1, esteratsastus: +1

bridewestern1x1* lännensuitset

kestävyys: +1, nopeus: +1, kouluratsastus: +1, laukka: +1, ravi: +1, esteratsastus: +1

tapiswestern1x1* lännensatulahuopa

kestävyys: +1, nopeus: +1, kouluratsastus: +1, laukka: +1, ravi: +1, esteratsastus: +1


Hevoskeskus

Tammaa Kajaani ei ole vielä rekisteröity hevoskeskukseen.

Koulutus

Kestävyys
Nopeus
Kouluratsastus
Laukka
Ravi
Esteratsastus

Kilpailut

specialisationwesternTämä tamma on erikoistunut lännenratsastukseen

Astutus

Tiedot

Kajaani on tiimihevonen eikä sillä voi tehdä astutuksia.
reproductionAstutukset: 0
arbreSukupuu
chevalJälkeläiset