Goldenhorsess

Jäsenyyspäiviä : 758 päivää
Yleistulos : 324.
Vararahasto : 8 884 838 equusta
Edelliset omistajat
Ratsuhevonen Misakinponi Ruunikko
09:45
Energia
100%
Terveys
100%
Moraali
100%

Taidot

Yhteensä: 2176.78

Kestävyys
219.031
438.06
Nopeus
195.0555
390.11
Kouluratsastus
107.083
214.17
Laukka
250.731
501.46
Ravi
164.583
329.17
Esteratsastus
151.906
303.81
Rotu: MisakinponiIkä: 8 vuotta 4 kuukautta
Laji: RatsuhevonenSäkäkorkeus: 136 cm
Sukupuoli: tammaPaino: 398 kg
Väri: Ruunikko Syntymäaika: 27.03.2026
Kasvattaja: Goldenhorsess

Varusteet

ei yhtään tällä hetkellä

Esineet

ei yhtään tällä hetkellä

Voitot

trophee trophee2 trophee3
Laukkakilpailu 0000
Ravikilpailu 0000
Maastoratsastus 0000
Esteratsastus 0000
Kouluratsastus 0000
Geneettinen potentiaali Yhteensä: 12854.17
Kestävyys2586.81  Laukka2961.20
Nopeus2303.66  Ravi1943.77
Kouluratsastus1264.68  Esteratsastus1794.05
BLUP:
-39.14
-100 0+100

Erinomaisuus

Kestävyys
2586.81
2586.81
2586.81
Nopeus
2303.66
2303.66
2303.66
Kouluratsastus
1264.68
1264.68
Laukka
2961.2
2961.2
2961.2
Ravi
1943.77
1943.77
1943.77
Esteratsastus
1794.05
1794.05
1794.05
Tällä tammalla on 1229 erinomaisuutta ilmaisevaa tähteä.

centre Hevoskeskusbonukset

kestävyys: +11, nopeus: +11, kouluratsastus: +11, laukka: +11, ravi: +11, esteratsastus: +11


Hevoskeskus

Tähän ajankohtaan saakka:
19. joulukuu 2026
Karsina:
3*** karsina vesikaukalo suihku pellava
Edut:
heinärehu kaura porkkana ape 2** klassiset suitset 1* klassinen satulahuopa 1* korvahuppu 1* fleecepintelit

Koulutus

Kestävyys
Nopeus
Kouluratsastus
Laukka
Ravi
Esteratsastus

Astutus

Tiineys

Cc on tiimihevonen eikä sillä voi tehdä astutuksia.
chevalAlkaen: 4 kuukautta
maleIsä: ₜₑₘₚₑᵣₐₜᵤᵣₑ ᑎEᐯEᖇEᑎOᑌGᕼ 2

Informaatio

reproductionAstutukset: 4
arbreSukupuu
chevalJälkeläiset