OnniPoika

Jäsenyyspäiviä : 1457 päivää
Yleistulos : 11.
Vararahasto : 57 204 385 equusta
Edelliset omistajat
Ratsuhevonen Akhaltekinhevonen Tummanruunikko
13:00
Energia
88%
Terveys
83%
Moraali
96%

Taidot

Yhteensä: 9023.83

Kestävyys
1377.4605
2754.92
Nopeus
630.4435
1260.89
Kouluratsastus
1088.07
2176.14
Laukka
426.8515
853.70
Ravi
284.1535
568.31
Esteratsastus
704.934
1409.87
Rotu: AkhaltekinhevonenIkä: 3 vuotta 4 kuukautta
Laji: RatsuhevonenSäkäkorkeus: 164 cm
Sukupuoli: tammaPaino: 453 kg
Väri: Tummanruunikko Syntymäaika: 16.03.2026
Kasvattaja: OnniPoika Ansiot: 183 equusta

Voitot

trophee trophee2 trophee3
Tynnyrinkierto 0000
Cutting 0000
Trail 0000
Reining 0000
Western pleasure 0000
Geneettinen potentiaali Yhteensä: 24438.88
Kestävyys6461.49  Laukka2795.36
Nopeus4128.64  Ravi1332.93
Kouluratsastus5104.00  Esteratsastus4616.46
BLUP:
-80.34
-100 0+100

Erinomaisuus

Kestävyys
6461.49
6461.49
6461.49
6461.49
6461.49
6461.49
Nopeus
4128.64
4128.64
4128.64
4128.64
Kouluratsastus
5104
5104
5104
5104
5104
Laukka
2795.36
2795.36
2795.36
Ravi
1332.93
1332.93
Esteratsastus
4616.46
4616.46
4616.46
4616.46
4616.46
Tällä tammalla on 2387 erinomaisuutta ilmaisevaa tähteä.

centre Hevoskeskusbonukset

kestävyys: +8, nopeus: +8, kouluratsastus: +8, laukka: +8, ravi: +8, esteratsastus: +8

sellewestern1x1* lännensatula

kestävyys: +1, nopeus: +1, kouluratsastus: +1, laukka: +1, ravi: +1, esteratsastus: +1

bridewestern1x1* lännensuitset

kestävyys: +1, nopeus: +1, kouluratsastus: +1, laukka: +1, ravi: +1, esteratsastus: +1

falabellaFalabella

kestävyys: +8, kouluratsastus: +7, ravi: +9

tapiswestern1x1* lännensatulahuopa

kestävyys: +1, nopeus: +1, kouluratsastus: +1, laukka: +1, ravi: +1, esteratsastus: +1


Hevoskeskus

Tähän ajankohtaan saakka:
13. marraskuu 2026
Karsina:
1* karsina

Koulutus

Kestävyys
Nopeus
Kouluratsastus
Laukka
Ravi
Esteratsastus

Kilpailut

specialisationwesternTämä tamma on erikoistunut lännenratsastukseen

Astutus

Tiedot

täyte on tiimihevonen eikä sillä voi tehdä astutuksia.
reproductionAstutukset: 0
arbreSukupuu
chevalJälkeläiset