Pikku Myy

Jäsenyyspäiviä : 3263 päivää
Yleistulos : 119.
Vararahasto : 550 601 equusta
Edelliset omistajat
Ratsuhevonen Islanninhevonen Rautiaanpäistärikkö
08:00
Energia
94%
Terveys
100%
Moraali
100%

Taidot

Yhteensä: 5661.06

Kestävyys
908.25
1816.50
Nopeus
201.5245
403.05
Kouluratsastus
472.383
944.77
Laukka
554.1955
1108.39
Ravi
408.917
817.83
Esteratsastus
285.2585
570.52
Rotu: IslanninhevonenIkä: 3 vuotta 4 kuukautta
Laji: RatsuhevonenSäkäkorkeus: 140 cm
Sukupuoli: ruunaPaino: 412 kg
Väri: Rautiaanpäistärikkö Syntymäaika: 03.04.2026
Kasvattaja: Pikku Myy Ansiot: 316 equusta

Voitot

trophee trophee2 trophee3
Tynnyrinkierto 0037
Cutting 0000
Trail 0000
Reining 0000
Western pleasure 0000
Geneettinen potentiaali Yhteensä: 21677.93
Kestävyys5589.92  Laukka3410.85
Nopeus1240.31  Ravi4008.99
Kouluratsastus4631.21  Esteratsastus2796.65
BLUP:
-82.04
-100 0+100

Erinomaisuus

Kestävyys
5589.92
5589.92
5589.92
5589.92
5589.92
Nopeus
1240.31
1240.31
Kouluratsastus
4631.21
4631.21
4631.21
4631.21
4631.21
Laukka
3410.85
3410.85
3410.85
3410.85
Ravi
4008.99
4008.99
4008.99
4008.99
Esteratsastus
2796.65
2796.65
2796.65
Tällä hevosella on 2111 erinomaisuutta ilmaisevaa tähteä.

centre Hevoskeskusbonukset

kestävyys: +14, nopeus: +14, kouluratsastus: +14, laukka: +14, ravi: +14, esteratsastus: +14

maleRuuna

kestävyys: +8, nopeus: +8, kouluratsastus: +4

sellewestern1x1* lännensatula

kestävyys: +1, nopeus: +1, kouluratsastus: +1, laukka: +1, ravi: +1, esteratsastus: +1

bridewestern1x1* lännensuitset

kestävyys: +1, nopeus: +1, kouluratsastus: +1, laukka: +1, ravi: +1, esteratsastus: +1

tapiswestern1x1* lännensatulahuopa

kestävyys: +1, nopeus: +1, kouluratsastus: +1, laukka: +1, ravi: +1, esteratsastus: +1


Hevoskeskus

Tähän ajankohtaan saakka:
31. lokakuu 2026
Karsina:
3*** karsina vesikaukalo suihku pellava
Edut:
heinärehu kaura porkkana ape 3*** klassinen satula 3*** klassiset suitset 1* klassinen satulahuopa 1* korvahuppu 1* fleecepintelit

Koulutus

Kestävyys
Nopeus
Kouluratsastus
Laukka
Ravi
Esteratsastus

Kilpailut

specialisationwesternTämä hevonen on erikoistunut lännenratsastukseen

Astutus

Tiedot

rjómaterta on tiimihevonen eikä sillä voi tehdä astutuksia.
Hevonen rjómaterta on ruuna, eikä sillä voi tehdä astutuksia.
reproductionAstutukset: 0
arbreSukupuu
chevalJälkeläiset