Kuunsirppi

Jäsenyyspäiviä : 2847 päivää
Yleistulos : 17.
Vararahasto : 690 022 equusta
Edelliset omistajat
Varsa Englannintäysverinen Ruunikko
09:00
Energia
99%
Terveys
100%
Moraali
100%

Taidot

Yhteensä: 7468.06

Kestävyys
427.1325
854.26
Nopeus
779.7005
1559.40
Kouluratsastus
705.322
1410.64
Laukka
987.4875
1974.97
Ravi
203.6795
407.36
Esteratsastus
630.7055
1261.41
Rotu: EnglannintäysverinenIkä: 6 kuukautta
Laji: RatsuhevonenSäkäkorkeus: 130 cm
Sukupuoli: tammaPaino: 168 kg
Väri: Ruunikko Syntymäaika: 10.04.2026
Kasvattaja: Kuunsirppi

Varusteet

ei yhtään tällä hetkellä

Esineet

ei yhtään tällä hetkellä
Geneettinen potentiaali Yhteensä: 24405.41
Kestävyys2791.71  Laukka6454.17
Nopeus5096.08  Ravi1331.24
Kouluratsastus4609.95  Esteratsastus4122.26
BLUP:
-99.11
-100 0+100

Erinomaisuus

Kestävyys
2791.71
2791.71
2791.71
Nopeus
5096.08
5096.08
5096.08
5096.08
5096.08
Kouluratsastus
4609.95
4609.95
4609.95
4609.95
4609.95
Laukka
6454.17
6454.17
6454.17
6454.17
6454.17
6454.17
Ravi
1331.24
1331.24
Esteratsastus
4122.26
4122.26
4122.26
4122.26
Tällä tammalla on 2384 erinomaisuutta ilmaisevaa tähteä.

Tällä tammalla ei ole yhtään bonuksia


Hevoskeskus

Tammaa 7468 ei ole vielä rekisteröity hevoskeskukseen.

Koulutus

pictoalertHevosta 7468 voidaan alkaa kouluttaa, kun se on 2 vuotta.
Se on vasta 6 kuukautta vanha!

Astutus

pictoalertHevonen 7468 on sukukypsä, kun se on 2 vuotta 6 kuukautta.
Se on vasta 6 kuukautta vanha!

Tiedot