Hife

Jäsenyyspäiviä : 3847 päivää
Yleistulos : 35.
Vararahasto : 31 699 503 equusta
Edelliset omistajat
Ratsuhevonen Mustangi Papurikkotäpläinen kimo
13:00
Energia
86%
Terveys
100%
Moraali
99%

Taidot

Yhteensä: 6695.43

Kestävyys
905.131
1810.26
Nopeus
660.116
1320.23
Kouluratsastus
645.657
1291.31
Laukka
512.471
1024.94
Ravi
258.236
516.47
Esteratsastus
366.1035
732.21
Rotu: MustangiIkä: 3 vuotta 10 kuukautta
Laji: RatsuhevonenSäkäkorkeus: 154 cm
Sukupuoli: tammaPaino: 454 kg
Väri: Papurikkotäpläinen kimo Syntymäaika: 06.05.2026
Kasvattaja: Hife Ansiot: 361 equusta

Voitot

trophee trophee2 trophee3
Tynnyrinkierto 0000
Cutting 0000
Trail 0000
Reining 0000
Western pleasure 0012
Geneettinen potentiaali Yhteensä: 24810.00
Kestävyys4962.82  Laukka4961.00
Nopeus6380.56  Ravi1417.48
Kouluratsastus3544.06  Esteratsastus3544.08
BLUP:
-77.81
-100 0+100

Alkuperä

Isä: Huhti 10 Tнe Royαlѕ
Emä: 4.7 Tнe Royαlѕ
Mustangi
100.0%

Erinomaisuus

Kestävyys
4962.82
4962.82
4962.82
4962.82
4962.82
Nopeus
6380.56
6380.56
6380.56
6380.56
6380.56
6380.56
Kouluratsastus
3544.06
3544.06
3544.06
3544.06
Laukka
4961
4961
4961
4961
4961
Ravi
1417.48
1417.48
Esteratsastus
3544.08
3544.08
3544.08
3544.08
Tällä tammalla on 2425 erinomaisuutta ilmaisevaa tähteä.

curepiedKaviokoukku

kouluratsastus: +8

sellewestern3x3*** lännensatula

kestävyys: +3, nopeus: +3, kouluratsastus: +3, laukka: +3, ravi: +3, esteratsastus: +3

bridewestern3x3*** lännensuitset

kestävyys: +3, nopeus: +3, kouluratsastus: +3, laukka: +3, ravi: +3, esteratsastus: +3

tapiswestern1x1* lännensatulahuopa

kestävyys: +1, nopeus: +1, kouluratsastus: +1, laukka: +1, ravi: +1, esteratsastus: +1


Hevoskeskus

Tammaa ʜɪғᴇ ʜᴇʟᴘs ei ole vielä rekisteröity hevoskeskukseen.

Koulutus

Kestävyys
Nopeus
Kouluratsastus
Laukka
Ravi
Esteratsastus

Kilpailut

specialisationwesternTämä tamma on erikoistunut lännenratsastukseen

Astutus

Tiedot

ʜɪғᴇ ʜᴇʟᴘs on tiimihevonen eikä sillä voi tehdä astutuksia.
reproductionAstutukset: 0
arbreSukupuu
chevalJälkeläiset