OnniPoika

Jäsenyyspäiviä : 1455 päivää
Yleistulos : 11.
Vararahasto : 57 840 423 equusta
Edelliset omistajat
Ratsuhevonen Ranskanravuri Rautias
09:00
Energia
100%
Terveys
91%
Moraali
100%

Taidot

Yhteensä: 7559.26

Kestävyys
638.377
1276.75
Nopeus
789.504
1579.01
Kouluratsastus
714.1465
1428.29
Laukka
206.1715
412.34
Ravi
999.0435
1998.09
Esteratsastus
432.3885
864.78
Rotu: RanskanravuriIkä: 2 vuotta 10 kuukautta
Laji: RatsuhevonenSäkäkorkeus: 168 cm
Sukupuoli: tammaPaino: 487 kg
Väri: Rautias Syntymäaika: 30.04.2026
Kasvattaja: OnniPoika

Varusteet

ei yhtään tällä hetkellä

Esineet

ei yhtään tällä hetkellä
Geneettinen potentiaali Yhteensä: 24631.02
Kestävyys4160.16  Laukka1343.57
Nopeus5145.02  Ravi6510.55
Kouluratsastus4653.93  Esteratsastus2817.78
BLUP:
-87.93
-100 0+100

Erinomaisuus

Kestävyys
4160.16
4160.16
4160.16
4160.16
Nopeus
5145.02
5145.02
5145.02
5145.02
5145.02
Kouluratsastus
4653.94
4653.94
4653.94
4653.94
4653.94
Laukka
1343.57
1343.57
Ravi
6510.55
6510.55
6510.55
6510.55
6510.55
6510.55
Esteratsastus
2817.78
2817.78
2817.78
Tällä tammalla on 2407 erinomaisuutta ilmaisevaa tähteä.

centre Hevoskeskusbonukset

kestävyys: +10, nopeus: +10, kouluratsastus: +10, laukka: +10, ravi: +10, esteratsastus: +10


Hevoskeskus

Tähän ajankohtaan saakka:
26. marraskuu 2026
Karsina:
1* karsina pellava

Koulutus

Kestävyys
Nopeus
Kouluratsastus
Laukka
Ravi
Esteratsastus

Astutus

Tiedot

täyte on tiimihevonen eikä sillä voi tehdä astutuksia.
reproductionAstutukset: 0
arbreSukupuu
chevalJälkeläiset