c12345

Jäsenyyspäiviä : 112 päivää
Yleistulos : 734.
Vararahasto : 209 503 equusta
Edelliset omistajat
Ratsuhevonen Suomenhevonen Sysirautias, liinaharja
21:30
Energia
21%
Terveys
100%
Moraali
97%

Taidot

Yhteensä: 3920.58

Kestävyys
160.2015
320.40
Nopeus
495.122
990.24
Kouluratsastus
520.8955
1041.79
Laukka
157.4785
314.96
Ravi
503.927
1007.85
Esteratsastus
122.6655
245.33
Rotu: SuomenhevonenIkä: 7 vuotta 4 kuukautta
Laji: RatsuhevonenSäkäkorkeus: 159 cm
Sukupuoli: oriPaino: 452 kg
Väri: Sysirautias, liinaharja Syntymäaika: 01.05.2026
Kasvattaja: c12345 Ansiot: 240 equusta

Voitot

trophee trophee2 trophee3
Tynnyrinkierto 0001
Cutting 0000
Trail 0000
Reining 0004
Western pleasure 0000
Geneettinen potentiaali Yhteensä: 6859.79
Kestävyys1086.58  Laukka1067.54
Nopeus1159.57  Ravi1229.25
Kouluratsastus1205.48  Esteratsastus1111.35
BLUP:
14.51
-100 0+100

Erinomaisuus

Kestävyys
1086.59
1086.59
Nopeus
1159.57
1159.57
Kouluratsastus
1205.48
1205.48
Laukka
1067.54
1067.54
Ravi
1229.25
1229.25
Esteratsastus
1111.36
1111.36
Tällä hevosella on 628 erinomaisuutta ilmaisevaa tähteä.

sellewestern3x3*** lännensatula

kestävyys: +3, nopeus: +3, kouluratsastus: +3, laukka: +3, ravi: +3, esteratsastus: +3

bridewestern3x3*** lännensuitset

kestävyys: +3, nopeus: +3, kouluratsastus: +3, laukka: +3, ravi: +3, esteratsastus: +3

tapiswestern1x1* lännensatulahuopa

kestävyys: +1, nopeus: +1, kouluratsastus: +1, laukka: +1, ravi: +1, esteratsastus: +1

bonnet1x1* korvahuppu

kestävyys: +1, nopeus: +1, kouluratsastus: +1, laukka: +1, ravi: +1, esteratsastus: +1

bande1x1* fleecepintelit

kestävyys: +1, nopeus: +1, kouluratsastus: +1, laukka: +1, ravi: +1, esteratsastus: +1


Hevoskeskus

Hevosta Tornio ei ole vielä rekisteröity hevoskeskukseen.

Koulutus

Kestävyys
Nopeus
Kouluratsastus
Laukka
Ravi
Esteratsastus

Kilpailut

specialisationwesternTämä hevonen on erikoistunut lännenratsastukseen

Astutus

Tiedot

reproductionAstutukset: 0
arbreSukupuu
chevalJälkeläiset