Evinka

Jäsenyyspäiviä : 1453 päivää
Yleistulos : 1751.
Vararahasto : 15 123 238 equusta
Edelliset omistajat
Ratsuhevonen Akhaltekinhevonen Tummanruunikko
15:15
Energia
28%
Terveys
100%
Moraali
100%

Taidot

Yhteensä: 918.97

Kestävyys
134.8985
269.80
Nopeus
88.0645
176.13
Kouluratsastus
82.366
164.73
Laukka
47.3615
94.72
Ravi
31.821
63.64
Esteratsastus
74.9715
149.94
Rotu: AkhaltekinhevonenIkä: 1 vuosi 8 kuukautta
Laji: RatsuhevonenSäkäkorkeus: 158 cm
Sukupuoli: oriPaino: 328 kg
Väri: Tummanruunikko Syntymäaika: 11.05.2026
Kasvattaja: Evinka

Varusteet

ei yhtään tällä hetkellä

Esineet

ei yhtään tällä hetkellä
Geneettinen potentiaali Yhteensä: 21355.29
Kestävyys5642.63  Laukka2442.86
Nopeus3608.22  Ravi1165.06
Kouluratsastus4461.45  Esteratsastus4035.07
BLUP:
-93.97
-100 0+100

Erinomaisuus

Kestävyys
5642.63
5642.63
5642.63
5642.63
5642.63
Nopeus
3608.22
3608.22
3608.22
3608.22
Kouluratsastus
4461.45
4461.45
4461.45
4461.45
Laukka
2442.86
2442.86
2442.86
Ravi
1165.06
1165.06
Esteratsastus
4035.07
4035.07
4035.07
4035.07
Tällä hevosella on 2079 erinomaisuutta ilmaisevaa tähteä.

Tällä orilla ei ole yhtään bonuksia


Hevoskeskus

Hevosta Wilde ei ole vielä rekisteröity hevoskeskukseen.

Koulutus

pictoalertHevosta Wilde voidaan alkaa kouluttaa, kun se on 2 vuotta.
Se on vasta 1 vuosi 8 kuukautta vanha!

Astutus

pictoalertHevosta Wilde voidaan tarjota astutuskäyttöön, kun se on 2 vuotta 6 kuukautta.
Se on vasta 1 vuosi 8 kuukautta vanha!

Tiedot