humpuuki

Jäsenyyspäiviä : 3489 päivää
Yleistulos : 1354.
Vararahasto : 32 262 013 equusta
Edelliset omistajat
Poni Shetlanninponi Palomino
13:30
Energia
66%
Terveys
47%
Moraali
100%

Taidot

Yhteensä: 381.96

Kestävyys
20.763
41.53
Nopeus
45.8595
91.72
Kouluratsastus
42.7865
85.57
Laukka
42.1205
84.24
Ravi
5.912
11.82
Esteratsastus
33.54
67.08
Rotu: ShetlanninponiIkä: 3 vuotta
Laji: PoniSäkäkorkeus: 107 cm
Sukupuoli: tammaPaino: 248 kg
Väri: Palomino Syntymäaika: 11.05.2026
Kasvattaja: Janet15

Voitot

trophee trophee2 trophee3
Laukkakilpailu 0000
Ravikilpailu 0000
Maastoratsastus 0000
Esteratsastus 0000
Kouluratsastus 0000
Geneettinen potentiaali Yhteensä: 5366.77
Kestävyys618.67  Laukka900.95
Nopeus1019.89  Ravi295.03
Kouluratsastus1119.52  Esteratsastus1412.69
BLUP:
-83.55
-100 0+100

Erinomaisuus

Kestävyys
618.674
618.674
Nopeus
1019.89
1019.89
Kouluratsastus
1119.52
1119.52
Laukka
900.959
900.959
Ravi
295.033
295.033
Esteratsastus
1412.69
1412.69
Tällä tammalla on 479 erinomaisuutta ilmaisevaa tähteä.

selleclassique3x3*** klassinen satula

kestävyys: +3, nopeus: +3, kouluratsastus: +3, laukka: +3, ravi: +3, esteratsastus: +3

brideclassique3x3*** klassiset suitset

kestävyys: +3, nopeus: +3, kouluratsastus: +3, laukka: +3, ravi: +3, esteratsastus: +3

tapisclassique1x1* klassinen satulahuopa

kestävyys: +1, nopeus: +1, kouluratsastus: +1, laukka: +1, ravi: +1, esteratsastus: +1

bande1x1* fleecepintelit

kestävyys: +1, nopeus: +1, kouluratsastus: +1, laukka: +1, ravi: +1, esteratsastus: +1


Hevoskeskus

Tammaa Arnica 2% ei ole vielä rekisteröity hevoskeskukseen.

Koulutus

Kestävyys
Nopeus
Kouluratsastus
Laukka
Ravi
Esteratsastus

Kilpailut

specialisationclassiqueTämä tamma on erikoistunut klassiseen ratsastukseen

Astutus

Tiineys

chevalAlkaen: 6 kuukautta
maleIsä: Jokainen Kyynel Siltakylän

Informaatio

reproductionAstutukset: 1
arbreSukupuu
chevalJälkeläiset