OnniPoika

Jäsenyyspäiviä : 1455 päivää
Yleistulos : 11.
Vararahasto : 57 822 454 equusta
Edelliset omistajat
Ratsuhevonen Akhaltekinhevonen Harmaanruskea
21:00
Energia
34%
Terveys
100%
Moraali
99%

Taidot

Yhteensä: 10325.62

Kestävyys
1669.564
3339.13
Nopeus
644.7045
1289.41
Kouluratsastus
1318.861
2637.72
Laukka
436.5445
873.09
Ravi
344.391
688.78
Esteratsastus
748.7435
1497.49
Rotu: AkhaltekinhevonenIkä: 5 vuotta 2 kuukautta
Laji: RatsuhevonenSäkäkorkeus: 165 cm
Sukupuoli: tammaPaino: 479 kg
Väri: Harmaanruskea Syntymäaika: 12.05.2026
Kasvattaja: OnniPoika Ansiot: 2 233 equusta

Voitot

trophee trophee2 trophee3
Tynnyrinkierto 0000
Cutting 0000
Trail 0100
Reining 0000
Western pleasure 003615
Geneettinen potentiaali Yhteensä: 24990.05
Kestävyys6606.90  Laukka2858.84
Nopeus4222.03  Ravi1362.84
Kouluratsastus5219.08  Esteratsastus4720.35
BLUP:
-58.96
-100 0+100

Erinomaisuus

Kestävyys
6606.9
6606.9
6606.9
6606.9
6606.9
6606.9
Nopeus
4222.03
4222.03
4222.03
4222.03
Kouluratsastus
5219.08
5219.08
5219.08
5219.08
5219.08
Laukka
2858.84
2858.84
2858.84
Ravi
1362.84
1362.84
Esteratsastus
4720.36
4720.36
4720.36
4720.36
4720.36
Tällä tammalla on 2442 erinomaisuutta ilmaisevaa tähteä.

centre Hevoskeskusbonukset

kestävyys: +8, nopeus: +8, kouluratsastus: +8, laukka: +8, ravi: +8, esteratsastus: +8

sellewestern1x1* lännensatula

kestävyys: +1, nopeus: +1, kouluratsastus: +1, laukka: +1, ravi: +1, esteratsastus: +1

bridewestern1x1* lännensuitset

kestävyys: +1, nopeus: +1, kouluratsastus: +1, laukka: +1, ravi: +1, esteratsastus: +1

falabellaFalabella

kestävyys: +8, kouluratsastus: +7, ravi: +9

tapiswestern1x1* lännensatulahuopa

kestävyys: +1, nopeus: +1, kouluratsastus: +1, laukka: +1, ravi: +1, esteratsastus: +1


Hevoskeskus

Tähän ajankohtaan saakka:
13. marraskuu 2026
Karsina:
1* karsina

Koulutus

Kestävyys
Nopeus
Kouluratsastus
Laukka
Ravi
Esteratsastus

Kilpailut

specialisationwesternTämä tamma on erikoistunut lännenratsastukseen

Astutus

Tiedot

t on tiimihevonen eikä sillä voi tehdä astutuksia.
reproductionAstutukset: 0
arbreSukupuu
chevalJälkeläiset