Korsto_Pesue

Jäsenyyspäiviä : 3400 päivää
Yleistulos : 66.
Vararahasto : 119 036 096 equusta
Edelliset omistajat
11:00
Energia
83%
Terveys
100%
Moraali
100%

Taidot

Yhteensä: 23120.75

Kestävyys
2942.919
5885.84
Nopeus
2435.1305
4870.26
Kouluratsastus
2305.0395
4610.08
Laukka
1040.021
2080.04
Ravi
762.23
1524.46
Esteratsastus
2075.035
4150.07
Rotu: BerberihevonenIkä: 23 vuotta 10 kuukautta
Laji: RatsuhevonenSäkäkorkeus: 155 cm
Sukupuoli: oriPaino: 444 kg
Väri: Punaruunikko Syntymäaika: 27.05.2026
Kasvattaja: Korsto_Pesue Ansiot: 3 092 equusta

Voitot

trophee trophee2 trophee3
Tynnyrinkierto 03175
Cutting 0100
Trail 06148
Reining 0200
Western pleasure 0000
Geneettinen potentiaali Yhteensä: 3823.00
Kestävyys955.75  Laukka344.07
Nopeus802.83  Ravi267.61
Kouluratsastus764.60  Esteratsastus688.14
BLUP:
78.59
-100 0+100

Erinomaisuus

Kestävyys
955.75
955.75
Nopeus
802.83
802.83
Kouluratsastus
764.6
764.6
Laukka
344.07
344.07
Ravi
267.61
267.61
Esteratsastus
688.14
688.14
Tällä hevosella on 325 erinomaisuutta ilmaisevaa tähteä.

centre Hevoskeskusbonukset

kestävyys: +18, nopeus: +18, kouluratsastus: +18, laukka: +18, ravi: +18, esteratsastus: +18

pommeorKultainen omena

kestävyys: +11, nopeus: +11, kouluratsastus: +11, laukka: +11, ravi: +11, esteratsastus: +11

peigneKampa

kestävyys: +4, nopeus: +4

curepiedKaviokoukku

kouluratsastus: +8

potgraisseRasvapurkki

kestävyys: +8, nopeus: +8

sellewestern3x3*** lännensatula

kestävyys: +3, nopeus: +3, kouluratsastus: +3, laukka: +3, ravi: +3, esteratsastus: +3

bridewestern3x3*** lännensuitset

kestävyys: +3, nopeus: +3, kouluratsastus: +3, laukka: +3, ravi: +3, esteratsastus: +3

tapiswestern1x1* lännensatulahuopa

kestävyys: +1, nopeus: +1, kouluratsastus: +1, laukka: +1, ravi: +1, esteratsastus: +1

bonnet1x1* korvahuppu

kestävyys: +1, nopeus: +1, kouluratsastus: +1, laukka: +1, ravi: +1, esteratsastus: +1

bande1x1* fleecepintelit

kestävyys: +1, nopeus: +1, kouluratsastus: +1, laukka: +1, ravi: +1, esteratsastus: +1


Hevoskeskus

Nimi:
Tähän ajankohtaan saakka:
13. joulukuu 2026
Karsina:
3*** karsina vesikaukalo suihku pellava
Edut:
heinärehu kaura porkkana ape 3*** klassinen satula 3*** klassiset suitset 1* klassinen satulahuopa 1* korvahuppu 1* fleecepintelit

Koulutus

Kestävyys
Nopeus
Kouluratsastus
Laukka
Ravi
Esteratsastus

Kilpailut

specialisationwesternTämä hevonen on erikoistunut lännenratsastukseen

Astutus

Tiedot

reproductionAstutukset: 0
arbreSukupuu
chevalJälkeläiset