OnniPoika

Jäsenyyspäiviä : 1455 päivää
Yleistulos : 11.
Vararahasto : 57 816 191 equusta
Edelliset omistajat
Ratsuhevonen Akhaltekinhevonen Rautias
08:30
Energia
100%
Terveys
100%
Moraali
100%

Taidot

Yhteensä: 7625.84

Kestävyys
1008.0285
2016.06
Nopeus
644.152
1288.30
Kouluratsastus
796.3785
1592.76
Laukka
436.2185
872.44
Ravi
207.9365
415.87
Esteratsastus
720.208
1440.42
Rotu: AkhaltekinhevonenIkä: 2 vuotta 6 kuukautta
Laji: RatsuhevonenSäkäkorkeus: 162 cm
Sukupuoli: oriPaino: 429 kg
Väri: Rautias Syntymäaika: 07.06.2026
Kasvattaja: OnniPoika

Varusteet

ei yhtään tällä hetkellä

Esineet

ei yhtään tällä hetkellä
Geneettinen potentiaali Yhteensä: 25093.27
Kestävyys6633.95  Laukka2870.80
Nopeus4239.24  Ravi1368.45
Kouluratsastus5241.06  Esteratsastus4739.77
BLUP:
-90.00
-100 0+100

Erinomaisuus

Kestävyys
6633.95
6633.95
6633.95
6633.95
6633.95
6633.95
Nopeus
4239.24
4239.24
4239.24
4239.24
Kouluratsastus
5241.06
5241.06
5241.06
5241.06
5241.06
Laukka
2870.8
2870.8
2870.8
Ravi
1368.45
1368.45
Esteratsastus
4739.77
4739.77
4739.77
4739.77
4739.77
Tällä hevosella on 2452 erinomaisuutta ilmaisevaa tähteä.

centre Hevoskeskusbonukset

kestävyys: +10, nopeus: +10, kouluratsastus: +10, laukka: +10, ravi: +10, esteratsastus: +10


Hevoskeskus

Tähän ajankohtaan saakka:
22. marraskuu 2026
Karsina:
1* karsina olki
Edut:
heinärehu kaura porkkana 3*** klassinen satula 3*** klassiset suitset 1* fleecepintelit

Koulutus

Kestävyys
Nopeus
Kouluratsastus
Laukka
Ravi
Esteratsastus

Astutus

Tiedot

o on tiimihevonen eikä sillä voi tehdä astutuksia.
reproductionAstutukset: 0
arbreSukupuu
chevalJälkeläiset