AnniAhola

Jäsenyyspäiviä : 203 päivää
Yleistulos : 3045.
Vararahasto : 966 570 equusta
Edelliset omistajat
Ratsuhevonen Akhaltekinhevonen Tummanruunikko
16:30
Energia
52%
Terveys
100%
Moraali
100%

Taidot

Yhteensä: 2206.39

Kestävyys
658.097
1316.19
Nopeus
38.709
77.42
Kouluratsastus
158.233
316.47
Laukka
88.804
177.61
Ravi
15.691
31.38
Esteratsastus
143.6635
287.33
Rotu: AkhaltekinhevonenIkä: 2 vuotta 2 kuukautta
Laji: RatsuhevonenSäkäkorkeus: 165 cm
Sukupuoli: oriPaino: 394 kg
Väri: Tummanruunikko Syntymäaika: 19.06.2026
Kasvattaja: AnniAhola

Varusteet

ei yhtään tällä hetkellä

Esineet

ei yhtään tällä hetkellä
Geneettinen potentiaali Yhteensä: 22835.57
Kestävyys6039.97  Laukka2611.30
Nopeus3856.38  Ravi1246.32
Kouluratsastus4766.99  Esteratsastus4314.60
BLUP:
-86.33
-100 0+100

Erinomaisuus

Kestävyys
6039.97
6039.97
6039.97
6039.97
6039.97
Nopeus
3856.38
3856.38
3856.38
3856.38
Kouluratsastus
4766.99
4766.99
4766.99
4766.99
4766.99
Laukka
2611.3
2611.3
2611.3
Ravi
1246.32
1246.32
Esteratsastus
4314.61
4314.61
4314.61
4314.61
Tällä hevosella on 2226 erinomaisuutta ilmaisevaa tähteä.

Tällä orilla ei ole yhtään bonuksia


Hevoskeskus

Hevosta 228 ei ole vielä rekisteröity hevoskeskukseen.

Koulutus

Kestävyys
Nopeus
Kouluratsastus
Laukka
Ravi
Esteratsastus

Astutus

pictoalertHevosta 228 voidaan tarjota astutuskäyttöön, kun se on 2 vuotta 6 kuukautta.
Se on vasta 2 vuotta 2 kuukautta vanha!

Tiedot