My Little Pony

Jäsenyyspäiviä : 32 päivää
Yleistulos : 5525.
Vararahasto : 42 729 equusta
Edelliset omistajat
Poni Shetlanninponi Tummanruunikko
08:00
Energia
94%
Terveys
100%
Moraali
94%

Taidot

Yhteensä: 2140.05

Kestävyys
37.773
75.55
Nopeus
314.0835
628.17
Kouluratsastus
302.4065
604.81
Laukka
18.061
36.12
Ravi
21.672
43.34
Esteratsastus
376.0295
752.06
Rotu: ShetlanninponiIkä: 8 vuotta 8 kuukautta
Laji: PoniSäkäkorkeus: 106 cm
Sukupuoli: oriPaino: 313 kg
Väri: Tummanruunikko Syntymäaika: 13.06.2026
Kasvattaja: My Little Pony Ansiot: 73 equusta

Voitot

trophee trophee2 trophee3
Laukkakilpailu 0000
Ravikilpailu 0000
Maastoratsastus 0000
Esteratsastus 0234
Kouluratsastus 0100
Geneettinen potentiaali Yhteensä: 3823.00
Kestävyys436.97  Laukka646.85
Nopeus722.93  Ravi209.88
Kouluratsastus798.24  Esteratsastus1008.13
BLUP:
26.07
-100 0+100

Alkuperä

Isä: Uranos
Emä: Gaia
Shetlanninponi
100.0%

Erinomaisuus

Kestävyys
436.97
436.97
Nopeus
722.93
722.93
Kouluratsastus
798.24
798.24
Laukka
646.85
646.85
Ravi
209.88
209.88
Esteratsastus
1008.13
1008.13
Tällä hevosella on 324 erinomaisuutta ilmaisevaa tähteä.

curepiedKaviokoukku

kouluratsastus: +8

selleclassique2x2** klassinen satula

kestävyys: +2, nopeus: +2, kouluratsastus: +2, laukka: +2, ravi: +2, esteratsastus: +2

brideclassique2x2** klassiset suitset

kestävyys: +2, nopeus: +2, kouluratsastus: +2, laukka: +2, ravi: +2, esteratsastus: +2

bonnet1x1* korvahuppu

kestävyys: +1, nopeus: +1, kouluratsastus: +1, laukka: +1, ravi: +1, esteratsastus: +1

bande1x1* fleecepintelit

kestävyys: +1, nopeus: +1, kouluratsastus: +1, laukka: +1, ravi: +1, esteratsastus: +1

tapisclassique2xvertblanc2** klassinen satulahuopa

kestävyys: +2, nopeus: +2, kouluratsastus: +2, laukka: +2, ravi: +2, esteratsastus: +2


Hevoskeskus

Hevosta Gaia's Brave Mars ei ole vielä rekisteröity hevoskeskukseen.

Koulutus

Kestävyys
Nopeus
Kouluratsastus
Laukka
Ravi
Esteratsastus

Kilpailut

specialisationclassiqueTämä hevonen on erikoistunut klassiseen ratsastukseen

Astutus

Tiedot

reproductionAstutukset: 1
arbreSukupuu
chevalJälkeläiset