möttönen

Jäsenyyspäiviä : 714 päivää
Yleistulos : 766.
Vararahasto : 2 652 223 equusta
Edelliset omistajat
08:00
Energia
94%
Terveys
100%
Moraali
92%

Taidot

Yhteensä: 19357.71

Kestävyys
1550.154
3100.31
Nopeus
1643.0355
3286.07
Kouluratsastus
1695.045
3390.09
Laukka
1502.33
3004.66
Ravi
1743.186
3486.37
Esteratsastus
1545.1065
3090.21
Rotu: SuomenhevonenIkä: 20 vuotta
Laji: RatsuhevonenSäkäkorkeus: 168 cm
Sukupuoli: oriPaino: 492 kg
Väri: Rautias Syntymäaika: 22.06.2026
Kasvattaja: möttönen Ansiot: 8 520 equusta

Voitot

trophee trophee2 trophee3
Laukkakilpailu 0254
Ravikilpailu 0308
Maastoratsastus 0359
Esteratsastus 0218
Kouluratsastus 04813
Geneettinen potentiaali Yhteensä: 17120.01
Kestävyys2742.41  Laukka2657.53
Nopeus2907.26  Ravi3082.40
Kouluratsastus2996.96  Esteratsastus2733.45
BLUP:
83.43
-100 0+100

Alkuperä

Isä: 20 manun illallinen
Emä: milla magia
Suomenhevonen
100.0%

Erinomaisuus

Kestävyys
2742.41
2742.41
2742.41
Nopeus
2907.26
2907.26
2907.26
Kouluratsastus
2996.96
2996.96
2996.96
Laukka
2657.53
2657.53
2657.53
Ravi
3082.4
3082.4
3082.4
Esteratsastus
2733.45
2733.45
2733.45
Tällä hevosella on 1655 erinomaisuutta ilmaisevaa tähteä.

pommeorKultainen omena

kestävyys: +11, nopeus: +11, kouluratsastus: +11, laukka: +11, ravi: +11, esteratsastus: +11

selleclassique3x3*** klassinen satula

kestävyys: +3, nopeus: +3, kouluratsastus: +3, laukka: +3, ravi: +3, esteratsastus: +3

brideclassique3x3*** klassiset suitset

kestävyys: +3, nopeus: +3, kouluratsastus: +3, laukka: +3, ravi: +3, esteratsastus: +3

peigneKampa

kestävyys: +4, nopeus: +4

potgraisseRasvapurkki

kestävyys: +8, nopeus: +8

tapisclassique1x1* klassinen satulahuopa

kestävyys: +1, nopeus: +1, kouluratsastus: +1, laukka: +1, ravi: +1, esteratsastus: +1

bonnet1x1* korvahuppu

kestävyys: +1, nopeus: +1, kouluratsastus: +1, laukka: +1, ravi: +1, esteratsastus: +1

bande1x1* fleecepintelit

kestävyys: +1, nopeus: +1, kouluratsastus: +1, laukka: +1, ravi: +1, esteratsastus: +1


Hevoskeskus

Hevosta mauno mato ei ole vielä rekisteröity hevoskeskukseen.

Koulutus

Kestävyys
Nopeus
Kouluratsastus
Laukka
Ravi
Esteratsastus

Kilpailut

specialisationclassiqueTämä hevonen on erikoistunut klassiseen ratsastukseen

Astutus

Tiedot

reproductionAstutukset: 3
arbreSukupuu
chevalJälkeläiset