Gustiina

Jäsenyyspäiviä : 4952 päivää
Yleistulos : 230.
Vararahasto : 12 054 250 equusta
Edelliset omistajat
Varsa Nokotanhevonen Ruunikko
20:00
Energia
26%
Terveys
100%
Moraali
100%

Taidot

Yhteensä: 2568.83

Kestävyys
170.5635
341.13
Nopeus
144.9815
289.96
Kouluratsastus
338.164
676.33
Laukka
78.607
157.21
Ravi
287.315
574.63
Esteratsastus
264.783
529.57
Rotu: NokotanhevonenIkä: 10 kuukautta
Laji: RatsuhevonenSäkäkorkeus: 130 cm
Sukupuoli: oriPaino: 197 kg
Väri: Ruunikko Syntymäaika: 16.06.2026
Kasvattaja: elenaa_

Varusteet

ei yhtään tällä hetkellä

Esineet

ei yhtään tällä hetkellä
Geneettinen potentiaali Yhteensä: 18697.75
Kestävyys2477.29  Laukka1126.66
Nopeus2101.55  Ravi4192.10
Kouluratsastus4938.97  Esteratsastus3861.17
BLUP:
-98.08
-100 0+100

Erinomaisuus

Kestävyys
2477.29
2477.29
2477.29
Nopeus
2101.55
2101.55
2101.55
Kouluratsastus
4938.97
4938.97
4938.97
4938.97
4938.97
Laukka
1126.66
1126.66
Ravi
4192.11
4192.11
4192.11
4192.11
Esteratsastus
3861.17
3861.17
3861.17
3861.17
Tällä hevosella on 1813 erinomaisuutta ilmaisevaa tähteä.

centre Hevoskeskusbonukset

kestävyys: +21, nopeus: +21, kouluratsastus: +21, laukka: +21, ravi: +21, esteratsastus: +21


Hevoskeskus

Nimi:
Tähän ajankohtaan saakka:
9. marraskuu 2026
Karsina:
3*** karsina vesikaukalo suihku olki
Edut:
heinärehu kaura porkkana ape 3*** klassinen satula 3*** klassiset suitset 1* klassinen satulahuopa 1* korvahuppu 1* fleecepintelit

Koulutus

pictoalertHevosta Bond voidaan alkaa kouluttaa, kun se on 2 vuotta.
Se on vasta 10 kuukautta vanha!

Astutus

pictoalertHevosta Bond voidaan tarjota astutuskäyttöön, kun se on 2 vuotta 6 kuukautta.
Se on vasta 10 kuukautta vanha!

Tiedot