linneazu

Jäsenyyspäiviä : 602 päivää
Yleistulos : 1930.
Vararahasto : 2 088 277 equusta
Edelliset omistajat

Cyan-id

compagnoncyanid
Poni Connemaranponi Papurikkotäpläinen kimo
18:30
Energia
28%
Terveys
100%
Moraali
99%

Taidot

Yhteensä: 14885.67

Kestävyys
1445.768
2891.54
Nopeus
961.654
1923.31
Kouluratsastus
1859.442
3718.88
Laukka
578.2185
1156.44
Ravi
1055.009
2110.02
Esteratsastus
1542.745
3085.49
Rotu: ConnemaranponiIkä: 14 vuotta 2 kuukautta
Laji: PoniSäkäkorkeus: 148 cm
Sukupuoli: oriPaino: 431 kg
Väri: Papurikkotäpläinen kimo Syntymäaika: 20.06.2026
Kasvattaja: linneazu Ansiot: 738 equusta

Voitot

trophee trophee2 trophee3
Laukkakilpailu 0000
Ravikilpailu 0000
Maastoratsastus 017154
Esteratsastus 0014
Kouluratsastus 0111
Geneettinen potentiaali Yhteensä: 13974.21
Kestävyys2621.48  Laukka1163.94
Nopeus1907.20  Ravi2132.08
Kouluratsastus3362.87  Esteratsastus2786.64
BLUP:
94.15
-100 0+100

Alkuperä

Isä: 20 BOLDED HEPPALIINI
Emä: Sire HEPPALIINI
Connemaranponi
57.1%
Nokotanhevonen
42.9%

Erinomaisuus

Kestävyys
2621.48
2621.48
2621.48
Nopeus
1907.2
1907.2
1907.2
Kouluratsastus
3362.87
3362.87
3362.87
3362.87
Laukka
1163.94
1163.94
Ravi
2132.08
2132.08
2132.08
Esteratsastus
2786.64
2786.64
2786.64
Tällä hevosella on 1341 erinomaisuutta ilmaisevaa tähteä.

cravacheRaippa

kouluratsastus: +4, laukka: +9, ravi: +9, esteratsastus: +9

selleclassique3x3*** klassinen satula

kestävyys: +3, nopeus: +3, kouluratsastus: +3, laukka: +3, ravi: +3, esteratsastus: +3

brideclassique3x3*** klassiset suitset

kestävyys: +3, nopeus: +3, kouluratsastus: +3, laukka: +3, ravi: +3, esteratsastus: +3

peigneKampa

kestävyys: +4, nopeus: +4

curepiedKaviokoukku

kouluratsastus: +8

potgraisseRasvapurkki

kestävyys: +8, nopeus: +8

clochesPutsit

nopeus: +6, kouluratsastus: +6, esteratsastus: +6

eperonsKannukset

kestävyys: +9, nopeus: +9, kouluratsastus: +9, laukka: +9, ravi: +9, esteratsastus: +9

falabellaFalabella

nopeus: +7, kouluratsastus: +8, esteratsastus: +9

longeJuoksutusliina

kouluratsastus: +12, laukka: +10, ravi: +10

bande1x1* fleecepintelit

kestävyys: +1, nopeus: +1, kouluratsastus: +1, laukka: +1, ravi: +1, esteratsastus: +1

tapisclassique2xrouge2** klassinen satulahuopa

kestävyys: +2, nopeus: +2, kouluratsastus: +2, laukka: +2, ravi: +2, esteratsastus: +2

bonnet2xrougebleu2** korvahuppu

kestävyys: +2, nopeus: +2, kouluratsastus: +2, laukka: +2, ravi: +2, esteratsastus: +2

tailbraid2Punottu hännän letitys

kestävyys: +2, nopeus: +2, kouluratsastus: +2, laukka: +2, ravi: +2, esteratsastus: +2

compagnoncyanidCyan-id

ravi: +9


Hevoskeskus

Hevosta Silent ei ole vielä rekisteröity hevoskeskukseen.

Koulutus

Kestävyys
Nopeus
Kouluratsastus
Laukka
Ravi
Esteratsastus

Kilpailut

specialisationclassiqueTämä hevonen on erikoistunut klassiseen ratsastukseen

Astutus

Tiedot

reproductionAstutukset: 0
arbreSukupuu
chevalJälkeläiset