Mx E

Jäsenyyspäiviä : 2130 päivää
Yleistulos : 74.
Vararahasto : 5 635 790 equusta
Edelliset omistajat
Poni Newforestinponi Liinakko
11:00
Energia
75%
Terveys
100%
Moraali
100%

Taidot

Yhteensä: 2724.87

Kestävyys
304.4735
608.95
Nopeus
183.123
366.25
Kouluratsastus
286.1325
572.26
Laukka
185.3035
370.61
Ravi
171.434
342.87
Esteratsastus
231.97
463.94
Rotu: NewforestinponiIkä: 2 vuotta
Laji: PoniSäkäkorkeus: 146 cm
Sukupuoli: tammaPaino: 332 kg
Väri: Liinakko Syntymäaika: 20.06.2026
Kasvattaja: Mx E

Varusteet

ei yhtään tällä hetkellä

Esineet

ei yhtään tällä hetkellä
Geneettinen potentiaali Yhteensä: 12803.02
Kestävyys2722.07  Laukka1820.51
Nopeus1633.27  Ravi1528.31
Kouluratsastus2816.76  Esteratsastus2282.10
BLUP:
-92.47
-100 0+100

Erinomaisuus

Kestävyys
2722.07
2722.07
2722.07
Nopeus
1633.27
1633.27
1633.27
Kouluratsastus
2816.76
2816.76
2816.76
Laukka
1820.51
1820.51
1820.51
Ravi
1528.31
1528.31
Esteratsastus
2282.1
2282.1
2282.1
Tällä tammalla on 1224 erinomaisuutta ilmaisevaa tähteä.

potgraisseRasvapurkki

kestävyys: +8, nopeus: +8


Hevoskeskus

Tammaa ᵛⁱʳᵛᵃ ᵛⁱʳᵗᵃᵃ! ei ole vielä rekisteröity hevoskeskukseen.

Koulutus

Kestävyys
Nopeus
Kouluratsastus
Laukka
Ravi
Esteratsastus

Astutus

pictoalertHevonen ᵛⁱʳᵛᵃ ᵛⁱʳᵗᵃᵃ! on sukukypsä, kun se on 2 vuotta 6 kuukautta.
Se on vasta 2 vuotta vanha!

Tiedot