SleepingSun

Jäsenyyspäiviä : 4621 päivää
Yleistulos : 105.
Vararahasto : 47 224 818 equusta
Edelliset omistajat
Ratsuyksisarvinen Lipizzanhevonen Vaaleankimo
20:00
Energia
1%
Terveys
100%
Moraali
100%

Taidot

Yhteensä: 17872.42

Kestävyys
1430.007
2860.01
Nopeus
2090.7045
4181.41
Kouluratsastus
2415.4965
4830.99
Laukka
1592.0825
3184.16
Ravi
1024.6105
2049.22
Esteratsastus
383.3105
766.62
Rotu: LipizzanhevonenIkä: 7 vuotta 6 kuukautta
Laji: RatsuyksisarvinenSäkäkorkeus: 167 cm
Sukupuoli: tammaPaino: 491 kg
Väri: Vaaleankimo Syntymäaika: 10.07.2026
Kasvattaja: SleepingSun Ansiot: 699 equusta

Voitot

trophee trophee2 trophee3
Laukkakilpailu 0000
Ravikilpailu 0000
Maastoratsastus 0982
Esteratsastus 01171
Kouluratsastus 0000
Geneettinen potentiaali Yhteensä: 14987.75
Kestävyys2370.27  Laukka2639.86
Nopeus3462.82  Ravi1695.96
Kouluratsastus4003.06  Esteratsastus815.78
BLUP:
100.00
-100 0+100

Erinomaisuus

Kestävyys
2370.27
2370.27
2370.27
Nopeus
3462.82
3462.82
3462.82
3462.82
Kouluratsastus
4003.06
4003.06
4003.06
4003.06
Laukka
2639.86
2639.86
2639.86
Ravi
1695.96
1695.96
1695.96
Esteratsastus
815.781
815.781
Tällä tammalla on 1442 erinomaisuutta ilmaisevaa tähteä.

cravacheRaippa

kouluratsastus: +4, laukka: +9, ravi: +9, esteratsastus: +9

corneYksisarvinen

kouluratsastus: +15

selleclassique3x3*** klassinen satula

kestävyys: +3, nopeus: +3, kouluratsastus: +3, laukka: +3, ravi: +3, esteratsastus: +3

brideclassique3x3*** klassiset suitset

kestävyys: +3, nopeus: +3, kouluratsastus: +3, laukka: +3, ravi: +3, esteratsastus: +3

peigneKampa

kestävyys: +4, nopeus: +4

curepiedKaviokoukku

kouluratsastus: +8

clochesPutsit

nopeus: +6, kouluratsastus: +6, esteratsastus: +6

eperonsKannukset

kestävyys: +9, nopeus: +9, kouluratsastus: +9, laukka: +9, ravi: +9, esteratsastus: +9

longeJuoksutusliina

kouluratsastus: +12, laukka: +10, ravi: +10

cramponsHokit

kouluratsastus: +12

tapisclassique2xnoirrose2** klassinen satulahuopa

kestävyys: +2, nopeus: +2, kouluratsastus: +2, laukka: +2, ravi: +2, esteratsastus: +2

bonnet2xnoirrose2** korvahuppu

kestävyys: +2, nopeus: +2, kouluratsastus: +2, laukka: +2, ravi: +2, esteratsastus: +2

bande2xrose2** fleecepintelit

kestävyys: +2, nopeus: +2, kouluratsastus: +2, laukka: +2, ravi: +2, esteratsastus: +2

bonuscouleurVäri

kestävyys: +2, nopeus: +2, kouluratsastus: +2, laukka: +2, ravi: +2, esteratsastus: +2


Yksisarviset ovat hevoseläimiä, joiden otsassa kasvava sarvi antaa + 15 bonuksen kouluratsastukseen.

Niitä kasvatetaan erityisellä tavalla:

  • emän ja isän tulee olla saman rotuisia yksisarvisia
  • saatavilla täytyy olla 1 astutussessio
sitten sinulla on 1/5 mahdollisuus saada yksisarvisen varsa.

Jos yksisarvistamma on saanut 5 varsaa, eikä yksikään ole ollut yksisarvisen varsa, 6. on takuuvarmasti yksisarvisen varsa.

Kun olet astuttanut yksisarvistamman, sinun on odotettava 10 tuntia reaaliajassa ennen kuin voit astuttaa sen uudelleen, tai ennen kuin voit astuttaa potentiaalisen yksisarvistammavarsan.

Hevoskeskus

Tammaa Amy ei ole vielä rekisteröity hevoskeskukseen.

Koulutus

Kestävyys
Nopeus
Kouluratsastus
Laukka
Ravi
Esteratsastus

Kilpailut

specialisationclassiqueTämä tamma on erikoistunut klassiseen ratsastukseen

Astutus

Tiedot

Seuraava astutus: 8 vuotta 2 kuukautta
reproductionAstutukset: 1
arbreSukupuu
chevalJälkeläiset