hobby

Jäsenyyspäiviä : 5132 päivää
Yleistulos : 99.
Vararahasto : 48 998 870 equusta
Edelliset omistajat
Ratsuhevonen Irish Hunter Sysirautias
11:00
Energia
73%
Terveys
100%
Moraali
100%

Taidot

Yhteensä: 30125.88

Kestävyys
3231.2145
6462.43
Nopeus
1935.233
3870.47
Kouluratsastus
3876.136
7752.27
Laukka
3010.063
6020.13
Ravi
860.0415
1720.08
Esteratsastus
2150.251
4300.50
Rotu: Irish HunterIkä: 19 vuotta 6 kuukautta
Laji: RatsuhevonenSäkäkorkeus: 175 cm
Sukupuoli: oriPaino: 488 kg
Väri: Sysirautias Syntymäaika: 28.06.2026
Kasvattaja: hobby Ansiot: 11 338 equusta

Voitot

trophee trophee2 trophee3
Tynnyrinkierto 010114
Cutting 0000
Trail 0000
Reining 0000
Western pleasure 02022
droite
Geneettinen potentiaali Yhteensä: 25019.88
Kestävyys5361.91  Laukka5003.43
Nopeus3216.81  Ravi1429.59
Kouluratsastus6433.92  Esteratsastus3574.22
BLUP:
100.00
-100 0+100

Erinomaisuus

Kestävyys
5361.91
5361.91
5361.91
5361.91
5361.91
Nopeus
3216.81
3216.81
3216.81
3216.81
Kouluratsastus
6433.92
6433.92
6433.92
6433.92
6433.92
6433.92
Laukka
5003.43
5003.43
5003.43
5003.43
5003.43
Ravi
1429.59
1429.59
Esteratsastus
3574.22
3574.22
3574.22
3574.22
Tällä hevosella on 2445 erinomaisuutta ilmaisevaa tähteä.

peigneKampa

kestävyys: +4, nopeus: +4

potgraisseRasvapurkki

kestävyys: +8, nopeus: +8

sellewestern3x3*** lännensatula

kestävyys: +3, nopeus: +3, kouluratsastus: +3, laukka: +3, ravi: +3, esteratsastus: +3

bridewestern3x3*** lännensuitset

kestävyys: +3, nopeus: +3, kouluratsastus: +3, laukka: +3, ravi: +3, esteratsastus: +3

tapiswestern1x1* lännensatulahuopa

kestävyys: +1, nopeus: +1, kouluratsastus: +1, laukka: +1, ravi: +1, esteratsastus: +1

bonnet1x1* korvahuppu

kestävyys: +1, nopeus: +1, kouluratsastus: +1, laukka: +1, ravi: +1, esteratsastus: +1

bande1x1* fleecepintelit

kestävyys: +1, nopeus: +1, kouluratsastus: +1, laukka: +1, ravi: +1, esteratsastus: +1


Hevoskeskus

Hevosta O 25019.88 ei ole vielä rekisteröity hevoskeskukseen.

Koulutus

Kestävyys
Nopeus
Kouluratsastus
Laukka
Ravi
Esteratsastus

Kilpailut

specialisationwesternTämä hevonen on erikoistunut lännenratsastukseen

Astutus

Tiedot

O 25019.88 on tiimihevonen eikä sillä voi tehdä astutuksia.
reproductionAstutukset: 9
arbreSukupuu
chevalJälkeläiset