vilbbit

Jäsenyyspäiviä : 24 päivää
Yleistulos : 3810.
Vararahasto : 67 571 equusta
Edelliset omistajat
Ratsuhevonen Marwarinhevonen Kellanvaalea
08:00
Energia
94%
Terveys
100%
Moraali
100%

Taidot

Yhteensä: 7401.41

Kestävyys
993.215
1986.43
Nopeus
857.042
1714.08
Kouluratsastus
427.3045
854.61
Laukka
1003.588
2007.18
Ravi
179.174
358.35
Esteratsastus
240.381
480.76
Rotu: MarwarinhevonenIkä: 11 vuotta 8 kuukautta
Laji: RatsuhevonenSäkäkorkeus: 158 cm
Sukupuoli: tammaPaino: 453 kg
Väri: Kellanvaalea Syntymäaika: 03.07.2026
Kasvattaja: Peppi0424 Ansiot: 4 169 equusta

Voitot

trophee trophee2 trophee3
Tynnyrinkierto 0203233
Cutting 0000
Trail 0010
Reining 0000
Western pleasure 0058
Geneettinen potentiaali Yhteensä: 10806.99
Kestävyys2153.12  Laukka2685.40
Nopeus1850.15  Ravi970.03
Kouluratsastus1744.66  Esteratsastus1403.63
BLUP:
79.63
-100 0+100

Alkuperä

Isä: Prince Marwari°s
Emä: Alexis Royal Trot
Marwarinhevonen
100.0%

Erinomaisuus

Kestävyys
2153.12
2153.12
2153.12
Nopeus
1850.15
1850.15
1850.15
Kouluratsastus
1744.66
1744.66
1744.66
Laukka
2685.4
2685.4
2685.4
Ravi
970.032
970.032
Esteratsastus
1403.63
1403.63
Tällä tammalla on 1025 erinomaisuutta ilmaisevaa tähteä.

peigneKampa

kestävyys: +4, nopeus: +4

curepiedKaviokoukku

kouluratsastus: +8

potgraisseRasvapurkki

kestävyys: +8, nopeus: +8

sellewestern3x3*** lännensatula

kestävyys: +3, nopeus: +3, kouluratsastus: +3, laukka: +3, ravi: +3, esteratsastus: +3

bridewestern3x3*** lännensuitset

kestävyys: +3, nopeus: +3, kouluratsastus: +3, laukka: +3, ravi: +3, esteratsastus: +3

longeJuoksutusliina

kouluratsastus: +12, laukka: +10, ravi: +10

tapiswestern1x1* lännensatulahuopa

kestävyys: +1, nopeus: +1, kouluratsastus: +1, laukka: +1, ravi: +1, esteratsastus: +1

bonnet1x1* korvahuppu

kestävyys: +1, nopeus: +1, kouluratsastus: +1, laukka: +1, ravi: +1, esteratsastus: +1

bande1x1* fleecepintelit

kestävyys: +1, nopeus: +1, kouluratsastus: +1, laukka: +1, ravi: +1, esteratsastus: +1


Hevoskeskus

Tammaa Alba ᵀ¹⁰⁸⁰⁶ ei ole vielä rekisteröity hevoskeskukseen.

Koulutus

Kestävyys
Nopeus
Kouluratsastus
Laukka
Ravi
Esteratsastus

Kilpailut

specialisationwesternTämä tamma on erikoistunut lännenratsastukseen

Astutus

Tiedot

Seuraava astutus: 12 vuotta 4 kuukautta
reproductionAstutukset: 3
arbreSukupuu
chevalJälkeläiset