munkki22

Jäsenyyspäiviä : 1292 päivää
Yleistulos : 756.
Vararahasto : 2 923 461 equusta
Edelliset omistajat
Varsa Marwarinhevonen Harmaanruskea
08:00
Energia
80%
Terveys
100%
Moraali
94%

Taidot

Yhteensä: 3103.00

Kestävyys
308.4135
616.83
Nopeus
265.0295
530.06
Kouluratsastus
249.9825
499.96
Laukka
387.824
775.65
Ravi
139.3445
278.69
Esteratsastus
200.905
401.81
Rotu: MarwarinhevonenIkä: muutama tunti
Laji: RatsuhevonenSäkäkorkeus: 91 cm
Sukupuoli: tammaPaino: 91 kg
Väri: Harmaanruskea Syntymäaika: 01.08.2026
Kasvattaja: munkki22

Varusteet

ei yhtään tällä hetkellä

Esineet

ei yhtään tällä hetkellä
Geneettinen potentiaali Yhteensä: 14947.00
Kestävyys2971.23  Laukka3736.26
Nopeus2553.27  Ravi1342.43
Kouluratsastus2408.31  Esteratsastus1935.50
BLUP:
-100.00
-100 0+100

Erinomaisuus

Kestävyys
2971.23
2971.23
2971.23
Nopeus
2553.27
2553.27
2553.27
Kouluratsastus
2408.31
2408.31
2408.31
Laukka
3736.26
3736.26
3736.26
3736.26
Ravi
1342.43
1342.43
Esteratsastus
1935.5
1935.5
1935.5
Tällä tammalla on 1438 erinomaisuutta ilmaisevaa tähteä.

Tällä tammalla ei ole yhtään bonuksia


Hevoskeskus

ratsuyksisarvinen hallakko, overo
poistoon on alle 6 kuukauden ikäinen, ja se elää edelleen emänsä kanssa. Niinpä sinun ei tarvitse majoittaa sitä hevoskeskukseen.

Koulutus

pictoalertHevosta poistoon voidaan alkaa kouluttaa, kun se on 2 vuotta.
Se on vasta muutama tunti vanha!

Astutus

pictoalertHevonen poistoon on sukukypsä, kun se on 2 vuotta 6 kuukautta.
Se on vasta muutama tunti vanha!

Tiedot