minka..u

Jäsenyyspäiviä : 530 päivää
Yleistulos : 6736.
Vararahasto : 2 646 694 equusta
Edelliset omistajat
Poni Shetlanninponi Kellanvaalea
15:30
Energia
20%
Terveys
100%
Moraali
100%

Taidot

Yhteensä: 709.24

Kestävyys
4.5
9.00
Nopeus
4.5
9.00
Kouluratsastus
111.3255
222.65
Laukka
90.428
180.86
Ravi
4.5
9.00
Esteratsastus
139.364
278.73
Rotu: ShetlanninponiIkä: 1 vuosi 10 kuukautta
Laji: PoniSäkäkorkeus: 103 cm
Sukupuoli: tammaPaino: 224 kg
Väri: Kellanvaalea Syntymäaika: 25.08.2026
Kasvattaja: minka..u

Varusteet

ei yhtään tällä hetkellä

Esineet

ei yhtään tällä hetkellä
Geneettinen potentiaali Yhteensä: 12252.05
Kestävyys1402.88  Laukka2060.87
Nopeus2322.94  Ravi668.75
Kouluratsastus2562.06  Esteratsastus3234.54
BLUP:
-91.59
-100 0+100

Erinomaisuus

Kestävyys
1402.88
1402.88
Nopeus
2322.95
2322.95
2322.95
Kouluratsastus
2562.06
2562.06
2562.06
Laukka
2060.87
2060.87
2060.87
Ravi
668.755
668.755
Esteratsastus
3234.54
3234.54
3234.54
3234.54
Tällä tammalla on 1169 erinomaisuutta ilmaisevaa tähteä.

centre Hevoskeskusbonukset

kestävyys: +9, nopeus: +9, kouluratsastus: +9, laukka: +9, ravi: +9, esteratsastus: +9


Hevoskeskus

Nimi:
Tähän ajankohtaan saakka:
8. marraskuu 2026
Karsina:
1* karsina olki
Edut:
heinärehu kaura porkkana ape

Koulutus

pictoalertHevosta Eloise voidaan alkaa kouluttaa, kun se on 2 vuotta.
Se on vasta 1 vuosi 10 kuukautta vanha!

Astutus

pictoalertHevonen Eloise on sukukypsä, kun se on 2 vuotta 6 kuukautta.
Se on vasta 1 vuosi 10 kuukautta vanha!

Tiedot