mesireine

Jäsenyyspäiviä : 1966 päivää
Yleistulos : 312.
Vararahasto : 11 110 121 equusta
Edelliset omistajat
Ratsuhevonen Akhaltekinhevonen Punaruunikko
20:30
Energia
27%
Terveys
100%
Moraali
100%

Taidot

Yhteensä: 8201.59

Kestävyys
1048.4465
2096.89
Nopeus
538.823
1077.65
Kouluratsastus
1151.9435
2303.89
Laukka
370.9585
741.92
Ravi
155.0175
310.04
Esteratsastus
835.604
1671.21
Rotu: AkhaltekinhevonenIkä: 2 vuotta 6 kuukautta
Laji: RatsuhevonenSäkäkorkeus: 164 cm
Sukupuoli: oriPaino: 427 kg
Väri: Punaruunikko Syntymäaika: 23.07.2026
Kasvattaja: mesireine

Varusteet

ei yhtään tällä hetkellä

Esineet

ei yhtään tällä hetkellä
Geneettinen potentiaali Yhteensä: 23038.50
Kestävyys6091.50  Laukka2633.65
Nopeus3892.54  Ravi1256.64
Kouluratsastus4810.79  Esteratsastus4353.38
BLUP:
-78.80
-100 0+100

Erinomaisuus

Kestävyys
6091.5
6091.5
6091.5
6091.5
6091.5
6091.5
Nopeus
3892.54
3892.54
3892.54
3892.54
Kouluratsastus
4810.79
4810.79
4810.79
4810.79
4810.79
Laukka
2633.65
2633.65
2633.65
Ravi
1256.64
1256.64
Esteratsastus
4353.38
4353.38
4353.38
4353.38
Tällä hevosella on 2248 erinomaisuutta ilmaisevaa tähteä.

centre Hevoskeskusbonukset

kestävyys: +21, nopeus: +21, kouluratsastus: +21, laukka: +21, ravi: +21, esteratsastus: +21

potgraisseRasvapurkki

kestävyys: +8, nopeus: +8


Hevoskeskus

Tähän ajankohtaan saakka:
21. lokakuu 2026
Karsina:
3*** karsina vesikaukalo suihku pellava
Edut:
heinärehu kaura porkkana ape 3*** klassinen satula 3*** klassiset suitset 1* klassinen satulahuopa 1* korvahuppu 1* fleecepintelit

Koulutus

Kestävyys
Nopeus
Kouluratsastus
Laukka
Ravi
Esteratsastus

Astutus

Tiedot

reproductionAstutukset: 0
arbreSukupuu
chevalJälkeläiset