Cymbeline

Jäsenyyspäiviä : 107 päivää
Yleistulos : 1380.
Vararahasto : 131 728 equusta
Edelliset omistajat
Ratsuhevonen Lipizzanhevonen Ruunikko
20:00
Energia
22%
Terveys
100%
Moraali
100%

Taidot

Yhteensä: 10783.93

Kestävyys
674.5625
1349.12
Nopeus
1184.1765
2368.35
Kouluratsastus
1612.9415
3225.88
Laukka
1056.564
2113.13
Ravi
554.3155
1108.63
Esteratsastus
309.404
618.81
Rotu: LipizzanhevonenIkä: 10 vuotta 4 kuukautta
Laji: RatsuhevonenSäkäkorkeus: 167 cm
Sukupuoli: tammaPaino: 465 kg
Väri: Ruunikko Syntymäaika: 21.07.2026
Kasvattaja: Cymbeline Ansiot: 1 002 equusta

Voitot

trophee trophee2 trophee3
Laukkakilpailu 0311
Ravikilpailu 0620
Maastoratsastus 0230
Esteratsastus 0330
Kouluratsastus 0004
Geneettinen potentiaali Yhteensä: 11821.20
Kestävyys1859.87  Laukka2114.25
Nopeus2735.43  Ravi1346.61
Kouluratsastus3121.72  Esteratsastus643.31
BLUP:
76.33
-100 0+100

Erinomaisuus

Kestävyys
1859.87
1859.87
1859.87
Nopeus
2735.43
2735.43
2735.43
Kouluratsastus
3121.72
3121.72
3121.72
3121.72
Laukka
2114.25
2114.25
2114.25
Ravi
1346.61
1346.61
Esteratsastus
643.319
643.319
Tällä tammalla on 1125 erinomaisuutta ilmaisevaa tähteä.

centre Hevoskeskusbonukset

kestävyys: +10, nopeus: +10, kouluratsastus: +10, laukka: +10, ravi: +10, esteratsastus: +10

selleclassique3x3*** klassinen satula

kestävyys: +3, nopeus: +3, kouluratsastus: +3, laukka: +3, ravi: +3, esteratsastus: +3

brideclassique3x3*** klassiset suitset

kestävyys: +3, nopeus: +3, kouluratsastus: +3, laukka: +3, ravi: +3, esteratsastus: +3

tapisclassique1x1* klassinen satulahuopa

kestävyys: +1, nopeus: +1, kouluratsastus: +1, laukka: +1, ravi: +1, esteratsastus: +1

bonnet1x1* korvahuppu

kestävyys: +1, nopeus: +1, kouluratsastus: +1, laukka: +1, ravi: +1, esteratsastus: +1

bande1x1* fleecepintelit

kestävyys: +1, nopeus: +1, kouluratsastus: +1, laukka: +1, ravi: +1, esteratsastus: +1


Hevoskeskus

Nimi:
Tähän ajankohtaan saakka:
31. lokakuu 2026
Karsina:
1* karsina vesikaukalo suihku pellava
Edut:
heinärehu kaura porkkana ape 3*** lännensatula 3*** lännensuitset 1* lännensatulahuopa 1* korvahuppu 1* fleecepintelit

Koulutus

Kestävyys
Nopeus
Kouluratsastus
Laukka
Ravi
Esteratsastus

Kilpailut

specialisationclassiqueTämä tamma on erikoistunut klassiseen ratsastukseen

Astutus

Tiedot

reproductionAstutukset: 0
arbreSukupuu
chevalJälkeläiset