ainoi

Jäsenyyspäiviä : 918 päivää
Yleistulos : 566.
Vararahasto : 8 835 636 equusta
Edelliset omistajat

Monstre

compagnonmonstre1
08:30
Energia
69%
Terveys
78%
Moraali
100%

Taidot

Yhteensä: 15194.48

Kestävyys
1625.5485
3251.10
Nopeus
1385.335
2770.67
Kouluratsastus
1354.105
2708.21
Laukka
2041.848
4083.70
Ravi
597.3195
1194.64
Esteratsastus
593.086
1186.17
Rotu: MarwarinhevonenIkä: 10 vuotta 8 kuukautta
Laji: RatsuhevonenSäkäkorkeus: 154 cm
Sukupuoli: oriPaino: 427 kg
Väri: Sysirautias, liinaharja Syntymäaika: 23.07.2026
Kasvattaja: ainoi Ansiot: 2 306 equusta

Voitot

trophee trophee2 trophee3
Tynnyrinkierto 0156
Cutting 0010
Trail 0010
Reining 0000
Western pleasure 019242
Geneettinen potentiaali Yhteensä: 15924.64
Kestävyys3171.89  Laukka3968.19
Nopeus2721.50  Ravi1432.02
Kouluratsastus2571.35  Esteratsastus2059.69
BLUP:
100.00
-100 0+100

Erinomaisuus

Kestävyys
3171.89
3171.89
3171.89
3171.89
Nopeus
2721.5
2721.5
2721.5
Kouluratsastus
2571.35
2571.35
2571.35
Laukka
3968.19
3968.19
3968.19
3968.19
Ravi
1432.02
1432.02
Esteratsastus
2059.69
2059.69
2059.69
Tällä hevosella on 1536 erinomaisuutta ilmaisevaa tähteä.

pommeorKultainen omena

kestävyys: +11, nopeus: +11, kouluratsastus: +11, laukka: +11, ravi: +11, esteratsastus: +11

sellewestern3x3*** lännensatula

kestävyys: +3, nopeus: +3, kouluratsastus: +3, laukka: +3, ravi: +3, esteratsastus: +3

bridewestern3x3*** lännensuitset

kestävyys: +3, nopeus: +3, kouluratsastus: +3, laukka: +3, ravi: +3, esteratsastus: +3

tapiswestern1x1* lännensatulahuopa

kestävyys: +1, nopeus: +1, kouluratsastus: +1, laukka: +1, ravi: +1, esteratsastus: +1

bonnet1x1* korvahuppu

kestävyys: +1, nopeus: +1, kouluratsastus: +1, laukka: +1, ravi: +1, esteratsastus: +1

bande1x1* fleecepintelit

kestävyys: +1, nopeus: +1, kouluratsastus: +1, laukka: +1, ravi: +1, esteratsastus: +1

compagnonmonstre1Monstre

laukka: +13


Hevoskeskus

Hevosta Oman elämänsä herra ei ole vielä rekisteröity hevoskeskukseen.

Koulutus

Kestävyys
Nopeus
Kouluratsastus
Laukka
Ravi
Esteratsastus

Kilpailut

specialisationwesternTämä hevonen on erikoistunut lännenratsastukseen

Astutus

Tiedot

reproductionAstutukset: 11
arbreSukupuu
chevalJälkeläiset