Lugano

Jäsenyyspäiviä : 3941 päivää
Yleistulos : 217.
Vararahasto : 1 921 693 equusta
Edelliset omistajat
Ratsuhevonen Akhaltekinhevonen Palomino
17:30
Energia
25%
Terveys
100%
Moraali
100%

Taidot

Yhteensä: 18136.91

Kestävyys
1693.6545
3387.31
Nopeus
1338.5425
2677.09
Kouluratsastus
2447.916
4895.83
Laukka
960.715
1921.43
Ravi
412.6025
825.21
Esteratsastus
2215.024
4430.05
Rotu: AkhaltekinhevonenIkä: 7 vuotta 10 kuukautta
Laji: RatsuhevonenSäkäkorkeus: 164 cm
Sukupuoli: tammaPaino: 505 kg
Väri: Palomino Syntymäaika: 23.07.2026
Kasvattaja: spirit vapaa Ansiot: 713 equusta

Voitot

trophee trophee2 trophee3
Laukkakilpailu 0500
Ravikilpailu 0000
Maastoratsastus 0431
Esteratsastus 0263
Kouluratsastus 0000
Geneettinen potentiaali Yhteensä: 22788.08
Kestävyys6028.34  Laukka2605.92
Nopeus3852.19  Ravi1242.38
Kouluratsastus4755.76  Esteratsastus4303.49
BLUP:
23.03
-100 0+100

Erinomaisuus

Kestävyys
6028.34
6028.34
6028.34
6028.34
6028.34
Nopeus
3852.19
3852.19
3852.19
3852.19
Kouluratsastus
4755.76
4755.76
4755.76
4755.76
4755.76
Laukka
2605.92
2605.92
2605.92
Ravi
1242.38
1242.38
Esteratsastus
4303.49
4303.49
4303.49
4303.49
Tällä tammalla on 2222 erinomaisuutta ilmaisevaa tähteä.

selleclassique3x3*** klassinen satula

kestävyys: +3, nopeus: +3, kouluratsastus: +3, laukka: +3, ravi: +3, esteratsastus: +3

brideclassique3x3*** klassiset suitset

kestävyys: +3, nopeus: +3, kouluratsastus: +3, laukka: +3, ravi: +3, esteratsastus: +3

peigneKampa

kestävyys: +4, nopeus: +4

curepiedKaviokoukku

kouluratsastus: +8

potgraisseRasvapurkki

kestävyys: +8, nopeus: +8

tapisclassique1x1* klassinen satulahuopa

kestävyys: +1, nopeus: +1, kouluratsastus: +1, laukka: +1, ravi: +1, esteratsastus: +1

bonnet1x1* korvahuppu

kestävyys: +1, nopeus: +1, kouluratsastus: +1, laukka: +1, ravi: +1, esteratsastus: +1

bande1x1* fleecepintelit

kestävyys: +1, nopeus: +1, kouluratsastus: +1, laukka: +1, ravi: +1, esteratsastus: +1


Hevoskeskus

Tammaa Baby ei ole vielä rekisteröity hevoskeskukseen.

Koulutus

Kestävyys
Nopeus
Kouluratsastus
Laukka
Ravi
Esteratsastus

Kilpailut

specialisationclassiqueTämä tamma on erikoistunut klassiseen ratsastukseen

Astutus

Tiedot

Seuraava astutus: 8 vuotta 4 kuukautta
reproductionAstutukset: 1
arbreSukupuu
chevalJälkeläiset